To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Downoteka - Testowanie nowej Downoteki

justab - 2016-02-12, 13:47
Temat postu: Re: downoteka
groszek napisał/a:
justab napisał/a:
Wysłałam Książkę "Integracja sensoryczna a neuronauka od urodzenia aż do śmierci"
[Z21-0017] w dniu 18,11,2015 i dziś otrzymałam ją z powrotem z adnotacją że "awizo i nie podjęto w terminie" Nie wiem co dalej wysyłać jeszcze raz czy co? Z tego co pamiętam to już raz wysyłając inna książkę do tej osoby miałam ten sam problem. Nie pamiętam jej nicka więc nie moge wysłać wiadomości prywatnej. Nie wiem co dalej

Wróciła od Tośki? To zaraz przesunę kolejkę i możesz wysłać Wojtali?!

ROBIMY PORZĄDEK W DOWNOTECE -Zgłaszajcie nieprawidłowości!
Napisałam smsa do Agi75

Ja mam jakiegoś pecha wysłałam do Wojtali też wróciła i ona teraz mi pisze że nie jest zainteresowana i żeby nie odsyłać jej jeszcze raz i szczerze to juz zgłupiałam co dalej robić, bo książka "wisi" że oczekuje na potwierdzenie przesyłki, wiec kolejnego adresu też nie moge pobrać i zrobił się jeden wielki bajzel. Po Wojtali jest iwi ale co z tego że dowiem się od niej adresu i wyśle jak ona nie będzie mogła "odkliknąć" że potwierdza odbiór przesyłki. Ratujcie

groszek - 2016-02-24, 22:39

Już jest iwi oczekująca na książkę :papa:

Smutne jest to, że nie chce się napisać wiadomości - nie będę już korzystać z Downoteki- wykreślcie mnie z kolejek po książki na które jestem zapisana.
To nie jest tak wiele, to po prostu przejaw dobrych obyczajów, nie robienia innym kłopotów. Dziwi mnie to jak widzę na facebooku relacje z ilości przejechanych rowerem km, a tu nie chce się napisać Żegnajcie, juź was nie potrzebuję... :nie: :nie: :nie: :nie: :nie:

kasia551210 - 2016-02-25, 06:26

Ania chyba nie jestem zapisana ?? :?: :?: bo rowerem jeżdżę :okular: :-)
justab - 2016-02-25, 14:26

dzięki :-) a adres to rozumiem że mam pytać na priv bo pobrać nie mogę bo u mnie cały czas jest napisane, że "książka oczekuje na potwierdzenie odbioru"
groszek - 2016-02-28, 15:03

Dobrze, że napisałaś. Tomek to poprawi w systemie. Widać za późne wykreślenie z kolejki nie zmienia jednak tego głębiej, co się już zapisało
groszek - 2016-02-28, 15:04

kasia551210 napisał/a:
Ania chyba nie jestem zapisana ?? :?: :?: bo rowerem jeżdżę :okular: :-)

Kasiu wiesz ile kobiet teraz uprawia sporty i epatuje tym na fejsie... :shock:

arleta - 2016-02-28, 22:02

groszek napisał/a:
Zmienimy status Twojej książki- dzięki za wiadomość.
Niestety poradnik logopedyczny nadal wisi u mnie, tak jak pisałam wcześniej 30 października 2015 wysłałam go do maguski - nr przesyłki (00)659007734011725982 niestety nie reaguje na moje prośby o potwierdzenie odebrania książki
poniżej informacja z śledzenia przesyłek PP
Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Nadanie przesyłki 2015-10-30 16:19 FUP Krotoszyn 1
Przekazanie przesyłki do doręczenia 2015-11-02 07:30 UP Gorzów Wielkopolski 1
Doręczenie przesyłki 2015-11-02 16:36 UP Gorzów Wielkopolski 1

Maciejka - 2016-02-29, 08:41

Ja mam to samo z "Jak krok po kroku ..." [Z21-0032] Wysłałam ją do Agi75. Numer przesyłki poczty polskiej 00659007734162522775. Wiadomość pw do Agi wisi nieodebrana.
groszek - 2016-03-03, 17:45

Dzwoniłam do Agi i obiecala odkliknąc, ale jak widać zapomniała :-x

wysłałam smsa przypominającego.

Maciejka - 2016-03-07, 09:27

Dziękuję.
mad - 2016-04-12, 10:08

niektóre pozycje książek to nic się nie przesówają w kolejce, chyba czekają aż dziecko z nich wyroiśnie :] to następne pokolenie może się doczeka :cool2: :-(
groszek - 2016-04-12, 18:11

Też nad tym boleję.
Nie mam adresu do MAFRY, ona ma kolekcję książeczek- ja ci mamo poczytam....
od bardzo dawna
Piszę maile przypominające , proszę o odesłanie, a w zamian mogę się dowiedzieć , że jestem złośliwa...
Mad dostałaś już niepełnosprawność pokarmową?

mad - 2016-04-13, 05:47

tak, odznaczyłam :tak:

To poczekamy ;/ :?: ale czy się doczekamy. Może Mafra skorzysta ze swojego motto pod awatorkiem bo wiele osób chciałoby skorzystać :prosze:
:arrow: "Porzuć złe uczynki, postępuj szlachetnie, opanuj swój umysł..."

groszek - 2016-04-17, 16:33

Dostalam od kogoś książkę "Tacy jesteśmy" pod redakcją E.Boksy i A. Michalskiej, bez zakątkowego numeru.
Nie mam jak jej odznaczyć.
Jesli to jest dar dla Downoteki to proszę o kontakt, żeby przesłała wzór przekazania książki

Natomiast od dawna mam czerwony kounikat-potwierdzić otrzymanie książki, Dziecko z zDowna, jaka to musi być miłość, ale książka do mnie nie dotarła

kowakasia - 2016-04-21, 13:43

Ja mam książkę dziecko z zespołem Downa jaka to musi być miłość. Jakiś czas temu zgłaszałam problem cytuję: "Mam książkę dziecko z zespołem downa. Jaka to musi być miłość. Swego czasu ją wysyłałam, ale wróciła, niestety nadal mam status: czekam na potwierdzenie przesyłki. Proszę o zmianę, że jest do dyspozycji i można się na nią zapisać."
Obecnie, nie mogę pobrać adresu do wysyłki ponieważ nadal widnieje status "oczekuję na potwierdzenie przesyłki" i nie mam jak jej wysłać. W kolejce groszek zapisany 20 marca 2016.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group