To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Sesja fotograficzna na VI Zlocie

Alicja - 2014-06-10, 09:59

Iga ... gdyby nie podpis to nie poznałabym Majki.
hoobs - 2014-06-10, 10:29

Piękne te zdjęcia. To teraz pora na zmianę avatarków ;-)
A kalendarz już zamawiam!

Aksa78 - 2014-06-10, 10:55

Zdjęcia fantastyczne, ale sama sesja - masakra. Z półgodzinnej sesji Ulki udało się "wyciągnąć" 9 zdjęć :wow: Robalce ją w dupkę gryzły chyba, bo za nic nie chciała siedzieć na miejscu.
Podiwiam panią Magdę, bo ja po jednej takiej sesji rzuciłabym aparatem o ziemię i sobie poszła...

małgosia - 2014-06-10, 11:49

No po prostu REWELACJA :brawo:
kaha - 2014-06-10, 22:02

Zdjęcia cudowne :wow: Dzieciaki fantastyczne . Popłakałam się ze śmiechu czytając wasze relacje z sesji grupowych. Jeśli można to kalendarz zamawiam w ciemno .
aniak - 2014-06-10, 22:22

O naszej sesji nikt nie pisze :lol: No... jak by to powiedzieć...Piotrek siedział gdzie trzeba, robił co trzeba... no czasem nie, ale to malutkie wyjątki ;-) A kobiety, jak to kobiety - żadnej nie dogodzisz :lol: A ponieważ wiedziałyśmy, że pani Magda i tak to będzie "sklejała", to chodziło tyko o to, żeby fajne miny mieli. A żeby w jednym miejscu i w tym samym czasie.... :roll: to już sobie odpuściliśmy. Ale najlepszą zabawę mieli rodzice, próbując zabawić, rozśmieszyć, spowodować, żeby patrzyli w obiektyw... Już baaardzo dawno się tak nie uśmiałam.
Zobaczymy jak wyjdzie w kalendarzu.

Obejrzałam Galerię - jednak można pokazać urodę i to "coś" naszych dzieci :spoko:

Mewa - 2014-06-10, 23:00

Zazdrościliśmy Wam zlotu bardzo, ale teraz to chyba nas skręci ;-) . Piękne zdjęcia, wspaniali modele.
Margola - 2014-06-10, 23:13

Dzieciaki zachwycające!

Zdjęcia reklamowe wręcz.

iwi - 2014-06-11, 09:59

Mewa napisał/a:
Zazdrościliśmy Wam zlotu bardzo, ale teraz to chyba nas skręci ;-) . Piękne zdjęcia, wspaniali modele.


Mnie też :oops:

Wspaniałe zdjęcia, przecudni modele!!!

Anielka - 2014-06-11, 10:19

aniak napisał/a:
O naszej sesji nikt nie pisze :lol: No... jak by to powiedzieć...Piotrek siedział gdzie trzeba, robił co trzeba... no czasem nie, ale to malutkie wyjątki ;-) A kobiety, jak to kobiety - żadnej nie dogodzisz :lol: A ponieważ wiedziałyśmy, że pani Magda i tak to będzie "sklejała", to chodziło tyko o to, żeby fajne miny mieli. A żeby w jednym miejscu i w tym samym czasie.... :roll: to już sobie odpuściliśmy. Ale najlepszą zabawę mieli rodzice, próbując zabawić, rozśmieszyć, spowodować, żeby patrzyli w obiektyw... Już baaardzo dawno się tak nie uśmiałam.
Zobaczymy jak wyjdzie w kalendarzu.

Obejrzałam Galerię - jednak można pokazać urodę i to "coś" naszych dzieci :spoko:


Dla mnie zdjęcie Piotrka najlepsze! :oops:

aniak - 2014-06-11, 10:20

Dziękujemy.... :nbalonik:
zula - 2014-06-11, 11:18

Dla mnie wszystkie dzieciaki wyszły rewelacyjnie :spoko:
Mały lisek wygląda z tym uśmiechem bosko :spoko:

Lusi - 2014-06-11, 13:45

Zula, dzięki :-) Cysiek i Kamil obaj w kowbojskich kapeluszach :-)

Zauważyłam że chłopaki elegancko stanęli przed obiektywem w koszulach, marynarkach, no super :-)

szałwia - 2014-06-11, 22:23

Cudne te nasze dzieci ... :-)
Mnie rozczula Kaja i Kinga :-)
Nie poznałam Hani! :oops:

martas - 2014-06-11, 23:09

Biedrona bez niebieskich okularów nie jest już tą samą biedroną! Ma jeszcze jedno taaaakie boskie na leżąco ;-)
Cudne, cudne, cudne. Nie mogę przestać się zachwycać, chwalę się wszystkim ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group