To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Sesja fotograficzna na VI Zlocie

aga75 - 2014-06-12, 12:25

Dla nas sesja grupowa była dramatyczna :tak: Z 4 dzieci - zawsze 2 rozpełzała się poza kadrem. Potem były płacze. Na zmianę solo lub w duecie :tak: . Widać było też zmęczenie fotografa. A może trafiliśmy akurat na taki czas chwilowego rozproszenia. Dlatego trochę obawiam się tego marcowego zdjęcia. Mam nadzieję, że wesprze nas potęga Photoshopa :lol: Uspokoiłoby mnie zerknięcie jednym okiem na to ostateczne zdjęcie kalendarzowe (jak pewnie każdą mamę ;-) ).

Za to sesja indywidualna - bułka z masłem. Szybko, fajnie, bez nerwowości i z uśmiechem ... Michał nie mógł rozstać się z gitarą i motorkiem a Karolina z błękitnym boa ;-) . Widać było, że bardzo im się podoba. Myszkowali oboje po wszystkich rekwizytach, wyciągając coraz to nowe skarby. Proponowałam Karolinie rogi diablicy ( bo to najlepiej odzwierciedlałoby jej charakter :roll: ) ale nie skorzystała. Choć widać było po niej, że to kusząca propozycja.
Zdjęcia są piękne. Babcie już obdzielone kopiami. Fajny pomysł miałyście dziewczyny :spoko:

angelika kuspa - 2014-06-12, 15:24

Sesja lipcowa byłaby okej, gdyby nie było tam Ady ;-) .I już w pewnym momencie miałam ochotę ją zabrać, bo niestety wszystko psuła. Już przy wejściu zaczęła się drzeć i tak pozostało. W połowie sesji ja wyszłam i została z nią Weronika(siostra), która podobno jakoś ją przekonała na koniec do zdjęcia. Najlepsze z całej czwórki była Kinga od Djulii- urodzona modelka, Majka(Igi) zajęła się konewkami a Julka(Batagi)położyła się w kole i nic więcej ją nie obchodziło, chyba że to co jest za scenografią ;-)
Iga - 2014-06-12, 20:26

Nie przesadzaj z Adą. Ada po prostu chciała mieć dwie sesje indywidualne. Poza tym, jak byśmy każdej założyli ręcznik na głowę to jedno ujęcie by wystarczyło. 3 minuty i po krzyku. A nam się zachciało plaży, konewek, kółek dmuchanych i pięknych uśmiechów.
martas - 2014-06-12, 20:34

Igusia a Ty przypadkiem nie kazałaś dałna zlikwidować Majce? Bo coś nie widać... Chyba lekkiego ma, co?
Iga - 2014-06-12, 20:40

Tak ma lekkiego dwudziestu-kilowego ;-) z wiekiem przechodzi w cięższy (jak to Boszka mówi)

Oczywiście że kazałam :-D Pani Magda podmieniła oczy itd.

A tak w ogóle to wiesz, to ta kiecka. Zakładasz kieckę i już każdy się na niej skupia a nie na dałnie. Ja robię taki myk, że nosze żaboty i nie widać moich małych... no wiesz, maskuję.

martas - 2014-06-12, 21:11

To Hania ma piętnastokilowego ;-) Mam Twoje zdjęcie z profila.
Iga - 2014-06-12, 21:11

Spal!
mamagugu - 2014-06-12, 21:43

Dawaj! :lol:
stokrota - 2014-06-13, 23:11

Zdjęcia piękne, dzieci urocze :brawo:
Marzenia - 2014-06-15, 16:07

Najwspanialszy zespół ...muzyczny każdy członek tego zespołu jest wielkim indywidualistą w swoim rodzaju. Filmik z sesji grupowej do zakątkowego kalendarza - Wspaniała grupa czerwcowa: Juleczka, Hania, Marcinek i nasza Anna Julijka "gra" na tamburynie. Wszyscy są cudowni, wspaniali, wyjątkowi. Jeszcze raz 100 lat dla Was kochani :serce:

Sesja grupowa - czerwiec :serce:

Uciekająca Panna Hania :serce:

Czyż nie są cudowni...? :serce:

ula oo - 2014-06-15, 18:35

Oj cudowni, cudowni wielkie brawa :jupi: :jupi: :jupi:
Jacek - 2014-06-15, 21:10

Cudowni są, ale jak tam coś masz Marzena jeszcze w zanadrzu, to może nie wklejaj już ;-) Bo nie będzie niespodzianki w kalendarzu :lol: Chyba, że do kalendarza dołączymy dvd :lol:
groszek - 2014-06-15, 21:16

Ekstra :spoko:
kabatka - 2014-06-15, 21:45

Gdyby ktoś jeszcze miał filmiki ze swoich sesji - prośba - nie wstawiajcie :cool2: Kalendarz ma być niespodzianką, zdjęcia finalne są jeszcze w obróbce. Rozumiem, że korci, że wyszło tak cudownie, że nie można się powstrzymać - ale jednak proszę o wstrzymanie :prosze:
mammamika - 2014-06-17, 10:37

NIESAMOWITE są te zdjęcia :wow:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group