To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Zapisy na turnus "12 Dębów" Zaździerz

groszek - 2017-06-10, 19:19

wczoraj już pojechaliście :wow: a ja myślałam że dzisiaj od rana startujecie!
aniak - 2017-06-10, 19:23

My musieliśmy, bo dzisiaj święto szkoły u Piotrka :-)
groszek - 2017-06-10, 19:37

Wiem, ale wygląda na to że większość wyjechała wczoraj
baronek - 2017-06-10, 20:32

Ja spieszyłam do domu, bo obiecałam Krzysiowi, który wracał z zielonej szkoły, że będę na niego czekała.
Aniu (aniak), rzeczywiście nie dane nam było się pożegnać. Obeszłam cały ośrodek z Julkiem żegnając napotkane osoby. Podeszliśmy nawet pod wasz taras. Musieliśmy się rozminąć. Fajnie, że byliście. :-)

angelika kuspa - 2017-06-10, 21:42

A my dotarliśmy dzisiaj do domku.
Wczoraj przyjechały moje córki , bo też lubią być w Zaździerzu. Razem pojechałyśmy jeszcze w ZOO w Płocku, otworzyli tam nowe akwarium bardzo fajne. Jak zawsze polecam.
Wieczorem na kanapach było tak cicho, ale posiedziałyśmy z Iwonką i Izą.
Na turnusie było super i już czekamy na następny.

Marzenia - 2017-06-11, 02:23

groszek napisał/a:
wczoraj już pojechaliście :wow: a ja myślałam że dzisiaj od rana startujecie!


Spieszyłam się do kochanego domku tak bardzo, że w pokoju zażdzierzowym zostawiłam swoje buty wyjściowe. W sobotę miałam bardzo ważne dla mnie jubileuszowe spotkanie Naszej Klasy IV B 35 lat po maturze. Wczoraj rano zdążyłam zaliczyć wizytę u fryzjera oczywiście z przygodami, bo bez wcześniejszej rezerwacji ciężko było się wcisnąć do ulubionego fryzjera. Chciał nie chciał musiałam odwiedzić inny nowy zakład fryzjerski i zdać się na nieznane rączki fryzjerki. Gdy już się ubrałam do wyjścia i zaczęłam szukać butów to niestety nie znalazłam ich. Musiały zostać w Zażdzierzu. Zadzwoniłam nawet na recepcję ale ekipy sprzątające dopiero wchodziły do pokoi. Ubrałam inne stare buty i rozleciał mi się w drobny mak obcas. Dobrze, że się to stało w domu a nie na Długiej. Na spotkanie pojechałam w sandałach, ryczeć mi się chciało z bezsilności. Stwierdziłam, że mam za mało butów. Muszę obkupić się koniecznie w buty, by historia się nie powtórzyła.

mija - 2017-06-11, 11:40

No Marzenia...Z tym zostawianiem to wdałaś się w Robka....
A nie lepiej brać przykład ze mnie i mieć w zapasie z 5 par butów ?

Marzenia - 2017-06-11, 15:08

Mijeczko kochana, jak ja żałowałam, że od razu nie zamówiłam sobie tych pięknych bucików przez internet. Bym cokolwiek miała i najmodniejsze w tym sezonie. Muszę się postarać i też mieć jakiś malutki zapasik butów w domu. Jesteś dla mnie przykładem, że to ważne i warto.
Muszę upolować jakieś fajne espadryle.

Jak ja tęsknię za Wami. Pozdrowionka :papa:

mija - 2017-06-11, 20:40

Na przyszły rok kupujemy razem !!!
renia33 - 2017-06-11, 20:49

mija napisał/a:
No Marzenia...Z tym zostawianiem to wdałaś się w Robka....
A nie lepiej brać przykład ze mnie i mieć w zapasie z 5 par butów ?

:lol:
:lol: Dobra jesteś :lol:
Choć ja ostatnio Weronice jednego dnia aż sześć par kupiłam wszelakich- coby na turnus miała.

Marzenia - 2017-06-11, 22:20

mija napisał/a:
Na przyszły rok kupujemy razem !!!


Dzięki mija. trzymam Cię za słowo. Zakupy z Tobą to na pewno będzie czysta przyjemność. Jesteś perfekcyjna, znasz się na modzie jak nikt inny. Można Ci zaufać.

Dzisiaj miałam telefon z 12 Dębów buty oczywiście zostawiłam w pokoju. Pani z recepcji proponuje przesłanie przez kuriera. Ale mam się tym sama zająć. Nigdy jeszcze tak nie robiłam, muszę podpytać kogoś. Moje buty to pikuś do Robcia walizki ale zapaliła mi się już lampka, że muszę bardziej uważać może okulary już zakupić.

mija - 2017-06-12, 15:59

Marzenia po prostu zamawiasz kuriera po paczkę odbiór z punktu Aprzewóz do punktu B.
Nie są to duże pieniądze.

meteor - 2017-08-12, 21:28

Witam tez bylismy w tym roku na turnisie z Marcelkiem w czerwcu i sierpniu po tygodniu z uwagi na no ze Marcel sie rozchorowal.Dowiedzialem sie ze jest organizowany turnus zakatkowy na przyszly rok ale trzeba zapisac sie na stronie zakatka.gdzie moglbym to zrobic?
groszek - 2017-08-13, 21:53

Chyba już nie ma takiej listy. W tym roku dziewczyny ustaliły z Panią Edytą termin i wpisywały się na listę ośrodku. Mamy zarezerwowany turnus od 03-16 czerwca 2018.Trzeba zadzwonić i się dopisać
meteor - 2017-08-14, 09:45

wlasnie rozmawialem przez wyjazdem z wlascicielka ze jeden turnus jest zarezerowany tylko dla zakatka i na zakatku tylko mozna wpisac sie na liste.jesli rzeczywiscie nie ma takiej listy zadzwonie jeszcze raz do osrodka i sie upewnie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group