To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Zapisy na turnus "12 Dębów" Zaździerz

boszka59 - 2017-12-07, 12:09

Poczekajmy z radością , nie chcę więcej nic pisać bo cały czas coś się zmienia. Jak już coś będzie pewne to napiszę
groszek - 2017-12-07, 13:41

Daga napisał/a:
Z Zaździerza dobre wieści. Od stycznia ruszają od nowa z turnusami :-)

To było by super, ale ze swojej strony watpię, żeby tak szybko udało im się zbudować to co Pani Edyta robiła przez sześć lat, a w pół roku zostało rozwalone: terapeuci zwolnieni, znaleźli nowe prace,więc kto będzie z naszymi dziećmi pracował? Osoby które zapisały się na zimę pewnie na wieść o zamknięciu ośrodka znalazly inne miejsca. Watpię, żeby ktoś kto ma włożyć takie duże pieniądze chciał czekac na zyski zbyt długo...a turnusy zimowe są deficytowe
Jak podźwigną się za rok to będzie super!

Marzenia - 2017-12-14, 14:46

Na FanPage Ośrodka 12 Dębów Bardzo dobre wieści :spoko: CRP Poland. COMPREHENSIVE REHABILITATION CENTER POLAND Sp. z o.o. przejmie zarządzanie ośrodkiem 12 Dębów i dalej będzie kontynuować dobre tradycje w rehabilitacji dzieci oraz w gościnności dla wszystkich odwiedzających. Partnerem będzie Pani Edyta. Powstanie nowy większy zespół, który będzie miał za zadanie wspierać proces tworzenia jednego z najlepszych ośrodków rehabilitacji dla dzieci w Polsce.
groszek - 2017-12-14, 16:52

Trzymam kciuki :spoko:
arleta - 2017-12-14, 17:08

Też mam wiadomość, że turnusy będą i kierować nimi będzie Pani Edyta tyle, że o ładnych parę stów droższe.
groszek - 2017-12-14, 17:09

Muszą zarobić na remont, o ile droższe?
Marzenia - 2017-12-14, 22:01

Czyli do końca nie wiadomo jeszcze co to tam za ekskluzywny Ośrodek będzie, kto będzie tam pracował i dla kogo te turnusy będą adresowane? Może dla ludzi tylko wyjątkowo majętnych, z elit, z zagranicy. a nie nas szarych, zwyczajnych rodziców dzieci z zespołem Downa. Poczekamy na więcej informacji. Mnie interesuje kto tam teraz będzie pracował? Czy będą pracowali nasi ulubieni, najlepsi na świecie terapeuci?
groszek - 2017-12-15, 15:36

Obawiam sie że po tym jak wszystkich zwolniono znaleźienie nowej kadry i dojście do stanu sprzed września 2017 będzie bardzo trudne...
arleta - 2017-12-15, 16:26

Pani z recepcji powiedziała, że poza sezonem letnim ok 400zł droższe niż były podane w cenniku na 2018 a w sezonie letnim jeszcze nie wiadomo o ile.
groszek - 2018-01-05, 16:56
Temat postu: Kto jedzie do Zażdzierza 3-17.06
Maria74 napisał/a:
A ja jestem pierwsza na liście rezerwowej do Zaździerza 3-16 czerwca br. Myślę, że się załapiemy i mam nadzieję, że Wy drodzy Zakątkowicze też tam będziecie?!

Rusza turnus 14.001-28.01 w Zażdzierzu- ja jestem na liście,Nie pojadę, więc Mario możesz wejść na moje miejsce. :spoko:
:arrow: nowe sprzęty do rehabilitacji w Zaździerzu

ich nowy sprzęt raczej nie dla dzieci, chociaz reklamowany jako dla wszystkich i że ćwiczenia się na nim nie nudzą

Marzenia - 2018-01-05, 17:36

Maria my jak na razie jesteśmy na liście do 12 Dębów w terminie 3-16.06.18, na pewno sporo osób odpadnie z tej listy skoro jest organizowany w tym roku turnus zakątkowy w nowym mieujscu, w Wesołej Krainie, w Sułkowicach w terminie 23.04.- 5.05.18
Maria74 - 2018-01-05, 21:04

Cieszę się Marzenko bardzo na spotkanie z Wami, moje drogie Lady in red :-)
Marzenia - 2018-01-05, 21:28

Ja też Marysiu cieszę się na spotkanie z Wami :* :serce:
baronek - 2018-01-17, 08:21

Tak orientacyjnie, bo się ciut pokręciło. Kto wybiera się na turnus 3-16 czerwca br.? Robię listę z osób, które napisały na Forum, że jadą do Zaździerza. Niech dopisują się do niej te osoby, które pominęłam. :prosze:

1. Marzenia i Ania
2. Maria74 i Krzyś
3. Mija i Bianka
4. Daga i Filip
5. baronek i Julek

magda - 2018-01-17, 08:41

Ja byłam zapisana na drugi tydzień. I jeżeli nikt mnie nie wykreślił i nowy właściciel zgodzi się na tygodniowy pobyt to jadę.

1. Marzenia i Ania
2. Maria74 i Krzyś
3. Mija i Bianka
4. Daga i Filip
5. baronek i Julek
6. Magda i Kuba (drugi tydzień)

EDIT:

Dzwoniłam do Zaździerza, jestem na liście :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group