To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"Bardziej Kochani" - XXIV Konferencja:Złe zachowanie-przyczyny, symptomy,postępow

groszek - 2014-10-02, 19:57

Iga napisał/a:

PISu i BK nie da sie zreformowac ;-)

Myślę że to jest pokolenie ceniące słowo drukowane :roll:
No to ja pociągnę temat: Ilu z nas da się zreformować? Ilu z nas przyjmie cudze pomysły za swoje? Myślę że nikt. Każdy z nas ceni swoją osobowość i będzie o nią walczył :tak: i tak trzymać :spoko:

A tak w temacie konferencji. Rozmyślam nad tym co powiedziała o marzeniach matek dzieci niepełnosprawnych pani Małgorzata Cwener- Drapała- pamiętacie? :cool2:

baronek - 2014-10-03, 07:23

groszek napisał/a:
(...)

A tak w temacie konferencji. Rozmyślam nad tym co powiedziała o marzeniach matek dzieci niepełnosprawnych pani Małgorzata Cwener- Drapała- pamiętacie? :cool2:


Nie byłam, więc nie pamiętam, ale chętnie usłyszałabym co na temat moich marzeń mówiła pani Drapała. :tak:

Aksa78 - 2014-10-03, 12:15

Mówiła, że marzeniem matek dzieci niepełnosprawnych jest śmierć dziecka zanim one umrą :(

O to ci chodziło groszku?

aniak - 2014-10-03, 16:30

Ja już nie mam takiego marzenia. Kiedyś miałam.

A może jak na razie nie mam....

emka205 - 2014-10-03, 22:13

fajnie dziewczyny "pogadujecie" o konferencji. My Wielcy Nieobecni ;-) mamy chociaż szkic tego co tam było mówione.
groszku, wykłady z konfy będą zamieszczone w jednym kwartalniku BK czy w kilku?, pisałaś, że możesz udostępnić notatki groszka, mailem?

groszek - 2014-10-04, 19:23

Tak o to marzenie mi chodziło , dobrze słuchałyście :spoko:
Postaramy się Konferencję opisać bardziej szczegółowo ( dlatego zawsze chcę, żeby Tomek poszedł, on zwykle na inne rzeczy zwraca uwagę niż ja ;-) )
Notatki są, mam też artykuł o pani Basi Kadlubek z Dziennika Polskiego, który mi skserowała zgodziła się, żebym przepisała na forum...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group