To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Laryngolog Rzeszów - poszukuje!

marsjanka7 - 2015-02-18, 14:02
Temat postu: Laryngolog Rzeszów - poszukuje!
Dziewczyny szukam namiary na dobrego laryngologa dziecięcego z Rzeszowa, musze z Kamą się wybrać wreszcie na wizytę do dobrego specjalisty, bo Jasło i okolice to teren opłakany pod tym względem...Pomóżcie!!! :prosze:
Ola1968 - 2015-02-18, 20:11

Najlepszy laryngolog dziecięcy w Rzeszowie to dr. Łukasik przyjmuje prywatnie na ul. Dąbrowskiego [na początku od pl. Śreniawitów] tel.501250825
Sama osobiście nie chodzę ale wiem że w szp.na Szopena to on jest najlepszym chirurgiem...

marsjanka7 - 2015-02-18, 20:44

Ola1968 napisał/a:
Najlepszy laryngolog dziecięcy w Rzeszowie to dr. Łukasik przyjmuje prywatnie na ul. Dąbrowskiego [na początku od pl. Śreniawitów] tel.501250825
Sama osobiście nie chodzę ale wiem że w szp.na Szopena to on jest najlepszym chirurgiem...


Bardzo dziękuje za kontakt, na pewno skorzystam :spoko:

emilka - 2015-02-18, 21:19

ja też skorzystam :-D dzięki. A na NFZ też przyjmuje ?
marsjanka7 - 2015-02-19, 09:03

Edytka znalazłam, że ta pani lek. Miller Alicja - specjalista II stopnia z otolaryngologii dziecięcej przyjmuje też w Rzeszowie:

http://www.pro-familia.pl...gologii-dzieci/

Tam by spokojnie nam dzieci zoperowali!

Ja się do niej za 2 tygodnie wybiorę jak Kama wyzdrowieje i dam Ci znać ;-)

emilka - 2015-02-19, 09:36

ja za tydzień mam wizytę tu w Tarnobrzegu.Jestem zadowolona z tej laryngolog aleona mi w razie czego nie zrobi tu operacji. Brak zaplecza. Na razie siedzimy w domu więc jest dobrze.
Monika wybadaj grunt i będziemy się leczyć.

marsjanka7 - 2015-02-19, 10:33

Edytka mam ten sam problem w Jaśle boja się dzieci z wadami serca :-(
Dlatego musze zahaczyć się u jakiegoś lekarza, który pracuje w szpitalu gdzie nie boją się takich operacji...my wróciliśmy do Imupretu N i może wreszcie wyjdziemy z infekcji, wtedy będzie szansa na wyjazd na wizytę...ehhh

monikagr - 2015-02-19, 17:31

emilka napisał/a:
ja za tydzień mam wizytę tu w Tarnobrzegu.Jestem zadowolona z tej laryngolog aleona mi w razie czego nie zrobi tu operacji. Brak zaplecza. Na razie siedzimy w domu więc jest dobrze.
Monika wybadaj grunt i będziemy się leczyć.


Edyta podpytaj Gosie, wiem że była u słynnego lekarza w Rzeszowie i....tu nie przeszłoby cenzury ale gdzieś dotarła do dobrego no nie wiem czy nie Sandomierz, zapytaj :-)

marsjanka7 - 2015-02-20, 08:48

monikagr napisał/a:
emilka napisał/a:
ja za tydzień mam wizytę tu w Tarnobrzegu.Jestem zadowolona z tej laryngolog aleona mi w razie czego nie zrobi tu operacji. Brak zaplecza. Na razie siedzimy w domu więc jest dobrze.
Monika wybadaj grunt i będziemy się leczyć.


Edyta podpytaj Gosie, wiem że była u słynnego lekarza w Rzeszowie i....tu nie przeszłoby cenzury ale gdzieś dotarła do dobrego no nie wiem czy nie Sandomierz, zapytaj :-)


O Matko! Aż taki fatalny się okazał??? ;/

emilka - 2015-02-20, 20:15

muszę poczekać aż mi odpisze na Fb bo posiałam jej numer :oops: ja to udana jestem z tymi telefonami.
kowakasia - 2015-02-20, 23:05

Świetny laryngolog dziecięcy w Rzeszowie to dr n med. Kłębukowski - pracuje na oddziale w WSS na Szopena - niedawno został konsultantem wojewódzkim z otolaryngologii dziecięcej.
marsjanka7 - 2015-02-21, 11:50

kowakasia napisał/a:
Świetny laryngolog dziecięcy w Rzeszowie to dr n med. Kłębukowski - pracuje na oddziale w WSS na Szopena - niedawno został konsultantem wojewódzkim z otolaryngologii dziecięcej.


Ten lekarz też przyjmuje w Szpitalu Pro-Familia w Rzeszowie!!!
Czyli zebrali samą śmietankę lekarską ;-)

monikagr - 2015-02-21, 14:16

marsjanka7 napisał/a:
monikagr napisał/a:
emilka napisał/a:
ja za tydzień mam wizytę tu w Tarnobrzegu.Jestem zadowolona z tej laryngolog aleona mi w razie czego nie zrobi tu operacji. Brak zaplecza. Na razie siedzimy w domu więc jest dobrze.
Monika wybadaj grunt i będziemy się leczyć.


Edyta podpytaj Gosie, wiem że była u słynnego lekarza w Rzeszowie i....tu nie przeszłoby cenzury ale gdzieś dotarła do dobrego no nie wiem czy nie Sandomierz, zapytaj :-)


O Matko! Aż taki fatalny się okazał??? ;/


dziecko nie chciało współpracować, więc kazał się pokazać jak zacznie :wow:

a lekarza znalazła w Tarnobrzegu i jest zadowolona :) a w Sandomierzu to alergolog :)

Ola1968 - 2015-02-22, 22:11

hejka :-) dr. Łukasik jest caly czas w szpitalu -lub w gab. pryw. ale myślę że jak spotka się z nim w gab.pryw. to następnie ma się wejście na oddział i opiekę już nfz :-)
marsjanka7 - 2015-02-23, 08:47

Ola1968 napisał/a:
hejka :-) dr. Łukasik jest caly czas w szpitalu -lub w gab. pryw. ale myślę że jak spotka się z nim w gab.pryw. to następnie ma się wejście na oddział i opiekę już nfz :-)


Tak właśnie będę kombinować ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group