To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - Firefox pokazuje zakątek jako witrynę niebezpieczną

linka_ns - 2015-11-12, 20:53
Temat postu: Firefox pokazuje zakątek jako witrynę niebezpieczną
Wczoraj nie miałam problemu a dziś co chwilę przy logowaniu albo przełączaniu tematów czy stron Firefox pokazuje mi,że zakątek to witryna niebezpieczna i że utraciła certyfikat i że może ktoś się pod nią podszywa,żeby ukraść hasła itp. W paski mam kłódkę i taki trójkąt,że witryna nie dostarcza informacji o swej tożsamości. Ma tak ktoś? Czy jesteście w stanie to sprawdzić? Dodam,że pokazuje mi się to i na komórce i na laptopie.
baronek - 2015-11-12, 20:56

Tak, ja rano miałam takie problemy. Podobnie i w komputerze i w telefonie. Czytałam na fejsie, że iwi również miała podobne kłopoty.
mamagugu - 2015-11-12, 21:06

Pisałam do kabatki, odświeżali stronę i to podobno normalne. :-)
linka_ns - 2015-11-12, 21:09

Dzięki za szybki odzew.
:-) to czekam spokojnie jak się wszystko unormuje.

mamagugu - 2015-11-12, 21:10

Ja teraz weszlam przez mozzilę więc już wszystko ok.
kabatka - 2015-11-12, 21:13

Przepraszamy za niepokój, który w Was wzbudził dziś Zakątek :prosze: Odświeżaliśmy certyfikat SSL (czyli bezpieczny certyfikat https) i nie zadziałało to tak, jak się spodziewaliśmy. Ale w godzinach popołudniowych po rozmowie z konsultantem nazwy.pl - zaczęło działać.
linka_ns - 2015-11-12, 21:13

Ja logowałam się 20 min temu i miałam ten problem i nadal mam na pasku to ostrzeżenie. Może powinnam się zalogować raz jeszcze.
kabat - 2015-11-12, 21:24

Od godziny około 18:00 powinno być wszystko OK. Jeśli dalej macie problemy, to mogą być lokalne na waszym komputerze, czyli najpierw proszę zrestartować przeglądarkę, być może potrzeba wyczyścić pliki cookies, a być może wystarczy kombinacja klawiszy CTRL F5 w Firefoxie lub Internet Explorer.

Jak jeszcze będą problemy, to proszę podać jakiś screen czy zdjęcie z komunikatem błędu i piszcie tutaj lub na admin@zakatek21.pl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group