To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek edukacyjny - Potańczyć czas ...

Rustyruda35 - 2016-01-11, 18:33
Temat postu: Potańczyć czas ...
Czy Wasze dzieci tańczą przed telewizorem, naśladując układ choreograficzny Myszki Miki lub tancerzy z teledysku " Happy" bo mój Maciek do tańca jest pierwszy. I co z tym zrobić, bo zajęć dla 6 latka z ZD jak na lekarstwo ? Zorganizować je samemu. A wiec razem z Monika mamą Karola lat 10 to też czynimy.szukamy chętnych w wieku od 5 do 10 lat max 10 osób do wspólnej zabawy - zajęć . W soboty godz. 10.00 w Warszawie - Wawer w klub przy Trakcie Lubelskim. Zgłaszajcie swoich tancerzy ;)
kropka1 - 2016-01-21, 11:22

Super pomysł tylko dlaczego tak daleko ;( my z Bielan, ale pomysl super ;)
pozdrawiam

Ania-wiosna08 - 2016-01-21, 14:16

Monika - musimy coś w takim razie na Bielanach koniecznie zorganizować dla naszych Artystów ;-)
ewa78 - 2016-02-23, 23:32

Taniec dla maluchów to jest to.
lenas01 - 2016-03-04, 17:46

Lenka ma 6 lat i już czwarty rok chodzi do przedszkola, co roku też "Bratki" dają koncert dla mieszkańców Barlinka. Pani choreograf-Kasia prowadzi zajęcia w ramach terapii z maluchami, są to zajęcia indywidualne lub grupowe, dzieciaki uwielbiają te zajęcia, mają poczucie rytmu.
A wracając do koncertów, wspaniałe przeżycie dla widzów i dla nas-rodziców niepełnosprawnych maluchów. W każdym przedszkolu powinny być prowadzone takie zajęcia, bo ruch, to zdrowie.


WiolkaKlaman - 2016-03-23, 12:56

Moje dziecko uwielbia tańczyć baaardzo :) a ja lubię patrzeć gdy się cieszy...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group