To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Downoteka - Downoteka- potwierdzenie otrzymania książki

Tośka - 2016-09-17, 22:45

Wysłałam jakiś czas temu pozycję: Dziecko z zespołem Downa - wybrane zagadnienia terapii
[Z21-0063]. Nadal wisi na moje konto.

groszek - 2016-09-18, 18:33

Wysłałaś do Arlety jak mniemam?!
Gr0szek poprawi.

ARa - 2016-09-22, 10:37

Wiem, że to nie jest najlepsze miejsce, ale nie umiem znaleźć lepszego...

Jakiś czas temu zapisałam się na kilka książek w Downatece, część z nich miała być dostępna od ręki, ale do tej pory nic się w temacie nie zadziało, książki do mnie nie doszły, a i żadnej informacji nie mam...
Jaka jest szansa na rozwiązanie patu w tej sytuacji? Będę wdzięczna za pomoc ;)

renia33 - 2016-09-22, 20:48

A podałaś swój adres w downotece?
ARa - 2016-09-22, 22:15

Tak, przy rejestracji
renia33 - 2016-09-23, 21:07

No to teraz musisz sprawdzić, czy przy interesujących cię książkach jest napis w czerwonej ramce, że ,,pobrano adres do wysyłki"
Może ktoś jeszcze czyta, ale że nie było więcej nikogo w kolejce, pojawił się napis, że dostępna od ręki. Ta opcja dla mnie jest najbardziej prawdopodobna, więc musisz uzbroić się w cierpliwość.

Niektórzy bardzo dłuugo czytają ;-) .

groszek - 2016-09-23, 21:15

ARa zapisałaś się na fenomen przywiązania.Książkę wyślę Ci w poniedziałek, to jest bardzo cienka broszurka, więc może zapisz się na cos co ma "groszek" i co jest dostępne od reki.
Przepraszam, że tak długo czekasz :oops:

ARa - 2016-09-25, 12:09

Reniu staram się być cierpliwa :) po prostu nie wiedziałam o co chodzi ;)

Groszku idąc za Twoją radą wpadła mi w oko jeszcze jedna pozycja która jest u Ciebie ;) Mianowicie: "Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju u dzieci z chorobami genetycznymi" będę wdzięczna za dołączenie jej do poniedziałkowej wysyłki ;)

groszek - 2016-09-26, 20:15

Maks dzisiaj siedzi w domu bo kaszle.Ale książki już spakowane i jutro zostawię go z córka i pójdę na pocztę.
ARa - 2016-10-05, 10:19

Groszku książki mimo sfatygowanej (domyślam się, że przez Pocztę) koperty doszły całe :)
Dziękuję :-)

groszek - 2016-10-05, 20:55

Cieszę się, mam - życzę miłej lektury :tak:
emilka - 2016-10-06, 19:51

Groszku a jeśli już książki przeczytane i nie ma nikogo w kolejce to mają u mnie leżeć czy może przesłać je do Ciebie ?
groszek - 2016-10-07, 15:53

Moga leżeć rok u Ciebie, ale jak wolisz możesz do mnie wysłać Daj znać to wpiszę się w kolejkę żebyś miała adres :tak:
Makowa - 2017-01-07, 11:53

Mam żółte kółka. Nie wiem od kogo i komu przesłać dalej, bo wysyłka nie została potwierdzona. Nr z21-0008. Poza tym teoretycznie powinnam potwierdzić otrzymanie Niepowtarzalnych, a książkę tę już kiedyś miałam, ale dawno odesłałam. Może osoba wysyłając pomyliła nadawców, bo tych Żółtych kółek się nie spodziewałam, byłam dalej w kolejce.
Proszę o sprawdzenie. Pozdrawiam ciepło

groszek - 2017-01-07, 16:05

Masz zółte kółka od Oliwy z Oliwek.A ja mam potwierdzić otrzymanie przesyłki :okular:
Wyslij do mnie ja potwierdzę .Wysylam Ci adres na priw.
Czyli Niepowtrzalnych nie masz?

Proszę Was , żebyście sprawdzili jakie macie książki z Downoteki na półce, a jakie tu na Was sa zapisane.
Gr0szek jest chory, więc siedzi w domu i będzie mogł zrobić porzadek w systemie Downoteki.
Potraktujcię tę prośbę poważnie.
Odeslijcie tez książki , ktore przetrzymujecie następnej osobie w kolejce.
Proszę z okazji Nowego Roku



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group