To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Downoteka - Downoteka- potwierdzenie otrzymania książki

szałwia - 2017-01-16, 21:59

Ja też proszę .... :prosze:
Takie przetrzymywanie ksiązek jest niepoważne! :-x
Ja jestem już chyba z 3 lata zapisana na 2 pozycje , czasem przypomni mi się , zajrzę ...i nie widze żeby kolejka się zmniejszała.... :cry:

emilka - 2017-01-17, 21:04

Te żółte kółka ja bym chętnie poczytala . tym bardziej że jestem w kolejce. Tylko ze nie jestem w stanie z tel. Sprawdzic czy aby ktos jeszcze przede mną nie jest.
renia33 - 2017-01-17, 21:56

Szałwia, miałam tak samo; w końcu opuściłam już dawno kolejkę, a pewnie książka jest wciąż u tej samej osoby.. :-x
Zawsze też myślałam, że jak ktoś przeczyta, to dopiero pobiera adres do wysyłki i wysyła...i nic bardziej mylnego. Po raz kolejny okienko czerwone, a książki nie widać.

A może jestem myśląca inaczej- oświećcie mnie :prosze: ;-)

groszek - 2017-01-19, 13:11

Poszukuję osoby, która ma Niepowtarzalnych pierwszy egzemplarz tzn. Z21-00-122
książka wisi na Makowej, ale ona jej nie ma?!
Musimy zrobić porządek w Downotece.Nie jest to proste, bo po pracy Tomek już nie ma siły otwierać programu i tam to wszstko porządkować. jest też tak , że kilka osób już straciło zainteresowanie Forum i nie wchodza i nie sprawdzają. Mam w planie żeby to kto przetrzymuje wyświetlało się na stronie, ale Tomek musi to zaprogramować.

emilka napisał/a:
Te żółte kółka ja bym chętnie poczytala . tym bardziej że jestem w kolejce. Tylko ze nie jestem w stanie z tel. Sprawdzic czy aby ktos jeszcze przede mną nie jest.

jak Makowa mi wyśle książkę to Ci odeślę .okazuje się, że jesteś w kolejce po Makowej, która się wykreśliła, a jednak dostała książkę :]

emilka - 2017-01-19, 15:32

Super
arleta - 2017-01-25, 12:04

Na końcu grudnia wysłałam książki do mateczki3 Dziecko z zespołem Downa - wybrane zagadnienia terapii [Z21-0063]i ARy Neurologiczne metody usprawniania dzieci z zaburzeniami rozwoju [Z21-0125] mam potwierdzenie odbioru z poczty, a dziewczyny nie potwierdziły odbioru w Downotece nie wiem co w tej sytuacji ?

Dostałam książkę Ćwiczymy w domu. Ja i moje niepełnosprawne dziecko
[Z21-0123] i nie mogę potwierdzić odbioru bo jest zapisana u aniki999.

groszek - 2017-01-25, 19:19

Arleta zmieniamy to oczywiście. Choć wolałabym żeby zrobili to czytelnicy.
arleta - 2017-01-26, 14:24

Dzięki Anka też bym wolała ale nie wiem jak się skontaktować z dziewczynami.
groszek - 2017-01-26, 17:05

Próbowałas na priv wysłac wiadomość?
anna30 - 2017-01-30, 21:32

Od dłuższego czasu nie jestem w stanie pobrać adresu do wysyłki z Downoteki, a ktoś czeka na ksiażke, którą ja mam. Wchodzę w Downotekę, ale jak klikam pobierz adres do wysyłki, to dostaje komunikat, że nie jestem uprawniona do przegladania...
O co chopdzi? Wylogowałam sie i zalogowałam ponownie i to samo. Co jest grane? :cry:

mad - 2017-01-30, 21:41

U mnie też nie wyświetla kolejki
ewunia5791 - 2017-01-31, 22:07

anna30 napisał/a:
Wchodzę w Downotekę, ale jak klikam pobierz adres do wysyłki, to dostaje komunikat, że nie jestem uprawniona do przegladania...


ja także często mam ten problem , ale jak odświeżam stronę ( nie wylogowując się) to potem już mogę widzieć i kolejkę i dane do przesyłki :-)

groszek - 2017-02-03, 20:38

Niestety tak się zrobiło, jak były problemy z forum w sierpniu. Sposobem na poradzenie sobie z tym jest wyjście z Downoteki i jeszcze raz wejście. Będziemy unowocześniać Downotekę i dodawać pewne funkcje, które są potrzebne i wyszły w trakcie jej użytkowania. Na razie proszę o cierpliwość
anna30 - 2017-02-05, 16:32

groszek napisał/a:
Niestety tak się zrobiło, jak były problemy z forum w sierpniu. Sposobem na poradzenie sobie z tym jest wyjście z Downoteki i jeszcze raz wejście. Będziemy unowocześniać Downotekę i dodawać pewne funkcje, które są potrzebne i wyszły w trakcie jej użytkowania. Na razie proszę o cierpliwość

Aniu, nic to nie dawało :nie:
Odświeżanie strony, jak pisała ewunia5791 za którymś razem dopiero pomogło :spoko:

arleta - 2017-02-16, 19:08

Anka nadal wisi u mnie książka Dziecko z zespołem Downa - wybrane zagadnienia terapii [Z21-0063 którą wysłałam do mateczki3, pisałam do niej maila ale bez skutku.

Książka "Ćwiczymy w domu..." nadal nie jest mi przypisana a chciałbym ją wysłać dalej.

Zabawy fundamentalne na dniach wyślę do Ciebie bo udało mi się pobrać adres.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group