To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - PROJEKT NAUKOWY DLA OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA - Kraków

Agnieszka Stopa - 2016-09-16, 14:43
Temat postu: PROJEKT NAUKOWY DLA OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA - Kraków
WITAJCIE!!!
TRWA REKRUTACJA DO PROJEKTU NAUKOWEGO SKIEROWANEGO DLA Z ZESPOŁEM DOWNA powyżej 16 roku życia! Program zawiera 10 tygodniowy, bezpłatny trening usprawniający z wykorzystaniem Nordic Walking oraz ćwiczeń ogólnousprawniających + pakiet bezinwazyjnych badań diagnostycznych! Badanie umożliwia kompleksową ocenę chodu i równowagi oraz nieodpłatne wzięcie udziału w programie treningowym! Zakwalifikowane osoby zostaną poddane dwukrotnemu, bezinwazyjnemu badaniu chodu i równowagi za pomocą systemu Vicon oraz bezpłatnemu, 10 – tygodniowemu treningowi usprawniającemu, z częstotliwością 3 razy w tygodniu.
Badania prowadzone są przez fizjoterapeutów oraz doktorantów AWF Kraków.
Zapraszamy do udziału w projekcie!!!
Szczegółowe informacje, kontakt i zapisy: mgr Agnieszka Stopa, email: astopa1989@gmail.com, kom: 535400203

sylwucha - 2016-09-29, 08:03

Szkoda że tak daleko,mój Tomek chętnie pewnie by skorzystał,ale takie przedsięwzięcia są tylko w dużych miastach a w prowincjonalnych miasteczkach jak Mrągowo to sami sobie musimy na poziomie rodziców radzić


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group