To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Zaćma u 55 latka

Blueanna - 2016-09-18, 22:53
Temat postu: Zaćma u 55 latka
Witam serdecznie.
Brat ma 55 lat, zaćma zaawansowana, od dwóch lat padaczka, bez kontaktu słownego, nie bedzie współpracował z lekarzem.Terminy w szpitalach 3 letnie za długie, szukamy czegoś prywatnie. Kilka miejsc odmówiło. Może ktoś coś wie, poleci. Warszawa.
Pozdrawiam.

anuszkaa - 2016-09-19, 00:08

Może zdecydujecie się na operacje w Czechach?

klik

Blueanna - 2016-09-19, 07:52

Myślimy. Wolelibyśmy jednak bliżej. Na razie szukam podpowiedzi ale wiem, że może być trudno. Tutaj też głównie małe dzieci/młodzież, bez takich doświadczeń. Ale dziękuję :)
55 latek z ZD i padaczką łatwym pacjentem nie jest, odsyłają nas do szpitala, a tam pierwsza konsultacja za 2 lata. Nie mam wielkiego doświadczenia i kontaktów z lekarzami, brat przez całe życie do niedawna był zdrowy :)

groszek - 2016-09-19, 19:37

W Warszawie jest prywatna klinika okulistyczna na Bielanach na Podleśnej 61klinika Mavit na stronie jest cennik,
Jest też klinika na Bitwy Warszawskiej 1920 roku i na ul. Bagno 2 Klinika MML
Jedna pacjentka polecała też mediq w Legionowie, bo jest tańszy od Mavitu

franuś - 2016-09-19, 19:59

Witaj, mój brat z zespołem miał robioną zaćmę w wieku 58lat w Poznaniu
Operację miał robioną w narkozie ale byłam cały czas z nim i musiałam być z nim na oddziale. Na operację czekałam 1 miesiąc bo miał robione poza kolejnością ze względu na zespół i wiek. Pozdrawiam.

Blueanna - 2016-09-20, 13:47

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
franuś - Tobie szczególnie, za podzielenie się doświadczeniem, ciekawe jak to będzie u nas.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group