To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Wczesne wspomaganie - Pomoc Fundacji domu dziecka

pomaggamy - 2016-11-08, 14:24
Temat postu: Pomoc Fundacji domu dziecka
Witam,
To będzie małe ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to temat trochę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję , rusza z tegoroczną odsłoną projektu grantowego dla każdej zainteresowanej organizacji niedochodowych i pozarządowych. Zapraszamy do składania wniosków o subwencje na sumę nieprzekreczającą 20 tysiecy PLN. Wsparcie na akcje społeczne dotyczące edukacji, wszelkie formy uczenia innowacyjnych postaw albo likwidację barier biurokratycznych. Z programu wyłączeni są politycy, kościoły, urzędnicy i samorządowcy, firmy. Więcej tutaj: http://www.szkolenia-mene...fundacja-granty
Nie ma sztywnego terminu wysyłki wniosków – wszystkie czytane są na bieżąco i cały rok.
Najlepszego,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

pomaggamy - 2016-11-16, 17:42
Temat postu: Pomoc Fundacji domu dziecka
Witam serdecznie,
To jest krótkie zaproszenie o charakterze niedochodowym. Wierzę, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w nagrodę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W przeszłości kursy dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ujmujące było to, że opisywano bardzo oryginalne akcje na rzecz dzieci: od napraw placów zabaw przez kursy języków obcych po leczenie i rehabilitację. Nie wyłącznie wsparcie finansowe.
Jeśli ktoś nie ma możliwości uczestniczyć w tegorocznej odsłonie projektu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się każdej jesieni.
Czołem,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako komercyjnego marketingu – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.

Margola - 2016-11-17, 11:25

Hej, czy chodzi tylko o organizację działań edukacyjnych typu warsztatym czy też prowadzenie naszego forum I portal o charakterze edukacyjno-informacyjnym również wchodzi w grę?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group