To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Lekarz Specjalista - Warszawa

aniak - 2017-02-03, 12:52

Z tego co wiem, doktor Krawczyk nigdzie nie przyjmuje w ramach NFZ. Tylko odpłatnie.
Dziś rozmawiałam z Martą Witecką i podawała nazwisko też dobrego okulisty (niestety nie zapamiętałam), który przyjmuje i tak i tak. Tylko na NFZ są bardzo długie terminy.
Napisz do Marty.

Marta Witecka - 2017-02-03, 13:23

Hej Aniu, widzę, że zdążyłyśmy od Ciebie wyjść, a Ty już na Zakątku ;-)
Okulistka to dr Kaszyńska i przyjmuje na Niekłańskiej, ale też prywatnie. Jest cierpliwa, radzi sobie z opóźnieniami naszych dzieci, nie robi problemu z dłuższym badaniem.
Trzeba podzwonić i sprawdzić, choć dodam, że dodzwonić się na Niekłańską jest bardzo trudno. :papa:

Marta B. - 2017-05-18, 14:16

Hej, a ja mam pytanie: czy polecane okulistki badają też dzieci 2 letnie, które jeszcze nie mówią. Mi się nie chciało czekać i poszłam do okulisty na Ursynowie (za tę 'wygodę' zapłaciłam 120 zł grrrrrr), który mnie wyśmiał niemalże i stwierdził, że takiego małego, niekomunikatywnego dziecka się nie diagnozuje. :evil:
aniak - 2017-05-18, 16:43

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci NiewidomychiSłabowidzących Tęcza
ul. Kopińska 6/10
02-321 Warszawa
tel. 22 822 03 44, 658 43 30
e-mail: tecza@idn.org.pl
tecza@tecza.org

doktor Alicja Krawczyk wizyta kosztuje 180 zł. Możesz najpierw zadzwonić i porozmawiać z panią doktor czy zbada takie dziecko.

Maria74 - 2017-05-18, 17:49

Pani dr Krawczyk na pewno bada 2-latki. Krzyś miał tyle albo i mniej na pierwszej wizycie.
groszek - 2017-05-22, 16:45

Dzwonilam dziś do Optyk Błaszczykowie na Jagiellońskiej 52. Zapisy do dr Krawczyk na sierpień będą za tydzien 29.05 od 9.00, kto pierwszy ten lepszy
piterness - 2017-09-24, 16:11

W internecie istnieje trochę porównywarek pakietów medycznych, coś jak ta link usunięty , być może to Ci pozwoli znaleźć dobrego endokrynologa?
Piterness, proszę zapoznać się z regulaminem Forum i nie wklejać linków z reklamą! moderator

Maly - 2018-03-01, 13:46

A słyszeliście o klinice MML - post usunięty - proszę zapoznać się z Regulaminem Zakątka 21 i nie umieszczać reklam tutaj! moderator . Byłem tam z synem, dobierali dla niego okulary. Mają świetną aparaturę, a sami lekarze są mili i wyspecjalizowani.
maribracka - 2018-04-26, 12:33

Akurat tak się składa, że mam problemy tarczycą także orientuję się co i jak. W usunięty link zgodnie z Regulaminem Forum nie ma zgody na reklamę znajdziecie dobrych endokrynologów, wiem, że mają aż 6 różnych lokalizacji, można się zarejestrować online. Klinika działa również w weekendy, wiec można dopasować termin wizyty do swoich potrzeb.
kokoz - 2018-05-26, 00:08

My z kolei leczymy się w Formedica u pana doktora Roberta Karpusa Znalazłam jego profil w internecie. Leczy całą naszą rodzinę.
Rafał - 2018-05-26, 09:27

I tu też pospamowałeś. Naprawdę obrażasz nas. Wykorzystywanie takich miejsc do zdobywania linków jest wysoce nie etyczne. Swoją drogą ten ranking jest ustawiony i fałszywy :lol:
Luiskaa - 2018-07-05, 00:52

Patrzyliście może tutaj link usunięty Warto czasem szukać za pomocą tego rankingu
Luiskaa - 2018-07-05, 00:53

Ja polecam dr Izabellę Palińską, ale możesz też poszukać kogoś
Luiskaa - 2018-07-05, 00:54

Patrzyliście tutaj? Polecicie kogoś z tych Reklamujący link wykasowany

groszek - 2018-07-05, 21:42

Luiska to miło, że starasz się polecać lekarzy, ale pewnie nie wiesz, że dla dzieci z zespołem Downa szczególnie trudno jest znaleźć okulistę, który zbada wzrok i dobierze okulary. To tak nie działa, że masz listę lekarzy ,wybierzesz, pójdziesz i załatwisz sprawę.
TU polecamy sprawdzonych przez siebie lekarzy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group