To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek edukacyjny - Co dalej po OWI(w Warszawie)

oldżi - 2017-01-11, 19:02
Temat postu: Co dalej po OWI(w Warszawie)
Pytanie do mam z Warszawy..jak już Pilicka Wam podziękowała to pozostajecie juz tylko w ofercie szkolnych zajęc wspomagających rozwój czy są jakieś miejsca/zajęcia godne polecenia?
Pozdrawiam

aniak - 2017-01-11, 21:01

Możesz jeszcze szukać ofert w ramach stowarzyszeń, fundacji... czasem są bezpłatne, czasem za jakieś grosze. No i głównie prywatnie :-(
oldżi - 2017-01-11, 21:38

A prywatnie możesz coś polecić.Chodzimy na met.krakowska prywatnie ale za to blisko a za free mamy konie ale myślę o SI albo terapii ręki bo z tym najsłabiej...
aniak - 2017-01-11, 22:33

To terapię ręki i SI polecam w Definitivie
Mają w trzech miejscach Warszawy swoje placówki. My chodzimy na Ursynowie na t.r. do pani Natalii Smagacz.
Jeszcze jest Elf na Żytniej - tam mamy Cieszyńską i logopedę.
Na SI nie chadzamy, bo nie musimy, a konie mamy na Ursynowie w stowarzyszeniu Hipoterapia.

aniak - 2017-01-12, 09:34

Jeśli jesteście w fundacji Zdążyć z Pomocą, to dzisiaj przeczytałam ogłoszenie, że od kwietnia są wolne miejsca na darmową rehabilitację w Cemikusie.
Dowiedzcie się, bo właśnie u niech można szukać takiej różnorodnej rehabilitacji.

oldżi - 2017-01-12, 21:10

Aniu,bardzo dziękuję za wszelkie informacje.Musze zaczac szukac alternatywy do Pilickiej.Właśnie jesteśmy po zebraniu w przedszkolu i prezentacji placówek szkolnych na Woli no i po rozmowie z Dyrektorem z Karolkowej, który chce do siebie Miśka już od września jako 7 latka...okazuje się że klasy mają po 9 os.i przyjmują i z lekkim i z umiarkowanym.W przyszłym tyg.jedziemy obejrzeć szkole bo troszkę nas zachęcił.Przedszkole zamyka nam drzwi...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group