To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Ciekawostki i nowości medyczne - Projekt badawczy w dot. funkcjonowania rodziny i dzieci zD

Marzenia - 2017-09-05, 19:48
Temat postu: Projekt badawczy w dot. funkcjonowania rodziny i dzieci zD
Czy chcesz pomóc w projekcie badawczym skierowanym dla rodziców dzieci z zespołem Downa?

Uzyskane informacje mogą pomóc w poprawie i aktualizacji informacji, które ludzie otrzymują na temat życia z naszymi dziećmi z wadą genetyczną zespół Downa.

"W Stanach Zjednoczonych ruszył nowy projekt dotyczącego funkcjonowania rodziny i jakości życia dzieci i młodzieży z zespołem Downa.

Rodzice mogą uczestniczyć w tym projekcie, jeśli mają dziecko z zespołem Downa w wieku 4-21 lat i mieszkają w tym samym gospodarstwie domowym z dzieckiem. Rodzice, którzy w tym uczestniczą muszą być w stanie mówić po angielsku, mieć co najmniej 18 lat, mieć konto e-mail i dostęp do internetu. Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, może być zainteresowany uczestniczących w tym badaniu, napisz do mnie na adres vanriper@email.unc.edu i przekaż informacje na temat Anny.

Myślę, że będzie to bardzo ważne badanie, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że istnieje wiele przestarzałych informacji na temat osób z zespołem Downa i ich rodzin. Wnioski z tego badania pomogą w wysiłkach na rzecz edukacji dostawców opieki zdrowotnej i członków społeczeństwa o życiu z zespołem się w XXI wieku. Możesz udostępnić ten adres e-mail rodzicom, którzy mogą być zainteresowani udziałem w tym badaniu. Dziękuję wszystkim, którzy kiedykolwiek uczestniczyli w jednym z moich studiów."

PS.

Nie wiem czy jest to projekt ogólnoświatowy. Trzeba by było ich zapytać. Ja nie znam angielskiego.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group