To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Turnus w Zaździerzu "12 Dębów" październik 2017

wesoły Antoni - 2017-09-25, 08:21
Temat postu: Turnus w Zaździerzu "12 Dębów" październik 2017
witam kochani,jestem tu pierwszy raz i mam pytanie czy są tu mamusie,które jadą od 1.10 do Zaździerza?
baronek - 2017-09-25, 12:14

Witaj w Zakątku wesoły Antoni!
Prastary zwyczaj i dobry obyczaj nakazuje się najpierw przedstawić w stosownym wątku :arrow: powitalnym i dopiero zadawać pytania.

Marzenia - 2017-10-06, 22:26

Witaj Justyna mamo Wesołego Antoniego w wirtualnym świecie na naszym Forum Zakątek 21. Już się poznaliśmy w realu. Wesoły Antoni jest cudowny i prawdziwie wesoły. Pięknie tańczy i jest odważny. Wczoraj podczas przedstawienia dla dzieci naszego turnusu przestraszył chytrego lisa, który ukradł domek Zającowi. Na pierwszym październikowym turnusie jest dziewięcioro dzieci w tym trójka z zespołem Downa. Ania, Wesoły Antoni i Oliwier. W tym tygodniu byli wszyscy terapeuci oprócz logopedy Justyny Ania miała zastępstwo z inną logopedą. Kinezę prowadzą Aga, Kasia, Marcin i nowy terapeuta z Ukrainy Ivo ( chyba tak albo podobnie brzmi jego imię). Zmiana jest na kuchni. Teraz pracują tam kucharka i kucharz. Mi osobiście jakoś niezbyt smakują ich posiłki. Może to starość i brak apetytu. Na basenie jest Gosia, Ewa i czasami widziałam Roberta. Nie ma niestety Ariela. W sobotę i niedzielę do południa będziemy mieć opiekę dla dzieci. Jutro po południu wyjazd do Płocka. W pierwszy dzień turnusu odwiedziłam boszkę. Jeszcze była z Adasiem w domku letnim. Pytałam panią Edytę o sytuację 12 Dębów wszystko jeszcze w toku, rozmowy się toczą. Zainteresowany jest jakiś lekarz. Jaki wynik będzie debat z Właścicielami tego jeszcze nie wie nikt. Terapeuci pracują do końca listopada. Czyli jeszcze odbędą się 3 turnusy. Przyjechaliśmy tu by się ze wszystkimi spotkać i mam nadzieję, że nie pożegnać. W niedzielę dojedzie jeszcze dwóch chłopaków z zespołem Downa i będzie 5 dzieci z zespołem Downa. Pozdrawiamy wszystkich zakątkowiczów bardzo serdecznie.😊
groszek - 2017-10-07, 19:56

Dzięki Marzenko za wiadomości z pierwszej ręki :spoko: Czekamy więc co dalej z Zaździerzem
Marzenia - 2017-10-17, 17:16

Kochani, śmiem Was wszystkich powiadomić, że turnusy w 2018 r. w 12 Dębach będą. Zapisujcie się już teraz, bo może miejsc nie starczyć. Piszą już o tym na Fb. Ustalajcie terminy, dzwońcie i zapisujcie się póki czas i są jeszcze wolne miejsca. Miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. :)

Zapisy na turnusy w 12 Dębach już są!

Uff. Cieszę się ogromnie. Ośrodek ma nowego właściciela. Został kupiony. Pani Edyta będzie prowadzić administrację, mam nadzieję, że nasi kochani terapeuci też zostaną.
I , że nasz zakątkowy turnus w przyszłym roku też odbędzie w 12 Dębach. Yupi! :serce:

groszek - 2017-10-17, 18:10

To najlepsza wiadomość w tym miesiącu, a może i w tym roku :jupi:
boszka59 - 2017-10-18, 09:41

Dzisiaj zapadną ostateczne decyzje i w najbliższych dniach mają być podpisane umowy. Miejmy tylko nadzieję że terapeuci pozostaną.
groszek - 2017-10-18, 17:18

Trzymam kciuki :spoko:
Nasze rozeznawanie ośrodków wyraźnie pokazało, że Zaździerz jest tylko jeden!

mamagugu - 2017-10-20, 10:30

Wspaniale! I cudownie, ze pani Edyta zostanie, kobieta niezastepowalna. Mam cichutka nadzieje, ze jeszcze kiedys sie tam z Wami spotkam. :-)
groszek - 2017-10-22, 16:39

My też na to liczymy :spoko:
Grażyna O. - 2017-10-23, 20:58

Agata kombinuj :spoko: I fajnie, że wszystko się ułożyło.
groszek - 2017-10-24, 10:44

Tak , po tych checach z zaliczkami , potem z zajęciami grupowymi w Polanice - to zaździerz jest rajem :spoko:
Daga - 2017-10-27, 05:21

Super wiadomość :jupi: :-)
szałwia - 2017-11-01, 21:55

Pięknie!!! :-D Ciekawe tylko jak umowy z terapeutami... :cool2:
ARa - 2018-01-01, 14:23

Kochane, wiecie coś nowego o Zaździrzu? Warto rozważać to miejsce na turnus w tym roku?
W zeszłym roku 12 dębów przegrało z Polaniką, ale kusi nas ten ośrodek tylko nie wiem czy warto bo tam chyba jakieś zawirowania były...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group