To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Metody rehabilitacji - Nowoczesna metoda rehabilitacji dzieci -Akupunktura bezigłow

Zofia Szajna - 2017-10-07, 16:49
Temat postu: Nowoczesna metoda rehabilitacji dzieci -Akupunktura bezigłow
Witam serdecznie. Chciałam się podzielić nową metoda jaką nie dawno odkryłam. Akupunktura bezigłową.
Zajmują się rehabilitacją osób po udarach, dziecięcym porażeniem mózgowym, autyzmem, nadciśnieniem tętniczym i wieloma chorobami. Metoda ta jest na nieinwazyjna ponieważ rożni się od tradycyjnej akupunktury tym że nie używa się igieł. Polega na pobudzaniu do samoregeneracji komórek poprzez stymulację prądem o niewielkim natężeniu.
Są to zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzęty jak Acute, Yaoteq.
więcej informacji można znaleźć tutaj:

Rafał - 2017-10-07, 17:04

Następna spamiara. Nazwy tych sprzętów jakąś chińszczyzną zalatują. Metody stymulacji prądem wykorzystywano kiedyś przy leczeniu ludzi psychicznie chorych. Małe natężenie prądu jedynie co może wywołać to niekontrolowane ruchy mięśni. Na pewno nie wyleczy ZD. A już na pewno nie wytworzy żadnych nowych połączeń nerwowych w mózgu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group