To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Kalendarz dietetyczny dla dzieci z zespołem Downa- Projekt

jolka - 2018-01-04, 10:17

Dziękuję, ja też już mam.
Jest ekstra

groszek - 2018-01-04, 16:50

iwi napisał/a:
Też bardzo dziękuję za kalendarz. :*
Powiedzcie mi tylko, te porcje to są dla dziecka w jakim wieku/z jaką wagą? Dla dorosłego dużo trzeba ją zwiększyć?


To jest dieta uniwersalna obliczona na 1500kcal. Jak się gotuje wg przepisu to tyle wychodzi na jedną osobę. do straty wagi to chyba trzeba jeść mniej niż w rozpisce.

sobalinka - 2018-01-04, 20:58

Dziś doszedł :) Dziękuję bardzo :nmilosc2:
Katarzyna Wełna - 2018-01-05, 19:12

Dotarły do mnie dziś ,piękne i pięknie dziękuję nawet mõj mąż był bardzo zainteresowany co na z zdjęciach i przepisami również :spoko:
Marzenia - 2018-01-05, 22:15

Dziękuję pięknie i ja mam. Dotarł do mnie kalendarz dzisiaj 1 egzemplarz a prosiłam o 2. :-(
Jestem niepocieszona. Pisałam prośbę w postach tak jak inni, chciałam bardzo 2-gi egzemplarz przekazać do Ani klasy. Mamy tam dziewczynkę, która ma wielkie problemy dietetyczne. Dostałam też życzenia świąteczne za które bardzo dziękuję. :*

Tak to jest mieszkać na wiosce wszystko do nas dochodzi z wielkim opóźnieniem.

ania_as - 2018-01-06, 00:39

Bardzo dziękuję za kalendarz :*
iwi - 2018-01-06, 11:13

groszek napisał/a:
iwi napisał/a:
Też bardzo dziękuję za kalendarz. :*
Powiedzcie mi tylko, te porcje to są dla dziecka w jakim wieku/z jaką wagą? Dla dorosłego dużo trzeba ją zwiększyć?


To jest dieta uniwersalna obliczona na 1500kcal. Jak się gotuje wg przepisu to tyle wychodzi na jedną osobę. do straty wagi to chyba trzeba jeść mniej niż w rozpisce.


Dziękuję! :*
To oznacza, że nic nie muszę kombinować, tylko po prostu razy 3. :jupi: Świetnie!
Byłam wczoraj na zakupach i patrzę, że moje ulubione warzywa na patelnię prawie wykupione (jak nigdy). Czyżby "użytkowników" kalendarza jest więcej w mojej okolicy? ;-)

Katarzyna Wełna - 2018-01-06, 17:01

Marzeniu ja najpierw chciałam 1 a później dopisałam się na jeszcze jeden i dostałam osobno także poczekaj na resztę
kowakasia - 2018-01-06, 23:33

Ja też dostałam kalendarz, dołączam do zachwytów.
groszek - 2018-01-07, 13:46

Cieszę się że Wam się podoba. Napiszcie jak dzieci reagują na ilustracje. Czy poznają warzywa, czy dziwią się że jest las z kalafiora?
Maks był bardzo zainteresowany i oglądał ilustracje. Postaram się żeby na mówiku rozpoznawał warzywa i może nakręcę filmik :tak:

emilka - 2018-01-07, 17:17

my sami z mężem siedzieliśmy nad każdym zdjęciem i podziwialiśmy pomysł i wykonanie. Ile to pracy jest w to włożone. Jesteśmy pod wrażeniem :-)
groszek - 2018-01-07, 20:48

dzięki :*
efcia - 2018-01-09, 10:04

Mój starszy syn był zachwycony, szczególnie podobała mu się góra płatków, rybne morze i drzewo z czerwonej fasoli. Zastanawiał się jak to poklejone :wow:
Dawid opowiada co dzieci robią. :-D

szałwia - 2018-01-09, 22:18

Dziękuję bardzo, przesyłka dotarła. Ilustracje bajkowe, podziwiam pomysł i zaangażowanie!
Mnie najbardziej urzekła choinka, a mój mąż zwrócił szczególną uwagę na śledziowe morze! ;-)

groszek - 2018-01-10, 15:52

:prosze:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group