To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - PSONI - Konferencje, sympozja

groszek - 2017-11-13, 11:25
Temat postu: PSONI - Konferencje, sympozja
Sypmpzjum naukowe w Warszawie

W imieniu własnym i Pani Prof. dr hab. Anny Firkowskiej-Mankiewicz, Przewodniczącej Polskiego Zespołu do Badań Naukowych nad Niepełnosprawnością Intelektualną, mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na doroczne Sympozjum Naukowe – w tym roku już XLI – pn. „Samostanowienie i niezależne życie osób z niepełnosprawnością intelektualną”, które odbędzie się 24 listopada 2017 w MEDIATECE w Warszawie, ul. Szegedyńska 13 A.

Poniżej zaproszenia załączamy Program, Formularz zgłoszeniowy i mapkę dojścia do Mediateki z najbliższej stacji Metra Wawrzyszew.

Jak Państwo przeczytacie w Programie, zwracamy szczególnie uwagę na praktyczny aspekt samodzielności i niezależności, stąd tak duża reprezentacja profesjonalistów, z czego się bardzo cieszymy! Ponadto, mamy w tym roku bardzo ciekawych gości zagranicznych – z Izraela i z Irlandii.

Po szczegółowym rozliczeniu Sympozjum, uczestnicy otrzymają na podany adres mailowy notę księgową na pokrycie części kosztów organizacji Sympozjum, w wysokości ok. 50-55 zł.

Oczekując Państwa przyjazdu do Warszawy, przesyłam wyrazy szacunku

Dr Monika Zima-Parjaszewska

Prezeska Zarządu Głównego



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group