To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Wesoła Kraina-Sułkowice zapisy na Turnusy

Grażyna O. - 2019-05-18, 13:55

Dostałam sms : zakwaterowanie pokój 11. Kto będzie po sąsiedzku?
angelika kuspa - 2019-05-18, 18:42

Ja mam pokój nr1.
szałwia - 2019-05-18, 20:01

Nam przydzielono pokój nr 4 :-) W poniedziałek zaczynamy o 9.30 basenem ;-)
Też wyjedziemy około 10-11 , 6 godz drogi z postojem na obiad, czyli wychodzi na to, że wszyscy zwalimy się recepcji na głowę koło 17 ;-)
Jakoś dużo mam bagażu... :roll: Zdezorientowana jestem w kwestii pogody... :-?
Mija, a Ty ten toster co trójkąciki zamknięte robi bierzesz??? To ja wezmę ten co wyskakują tosty!

mija - 2019-05-18, 20:52

Ja mam taki że całość grzeje, bez podziałów.
Ja mam pokój 8.

boszka59 - 2019-05-18, 21:34

A ja nie mam pokoju ? Nie ma sms-a.Dosłano nr 10
Grażyna O. - 2019-05-19, 14:00

Cały czas myślałam że jadę do Sułkowic koło Wadowic, dzisiaj otworzyłam dojazd ze strony Wesołej Krainy i się okazało, że to Sułkowice koło Andrychowa :lol: mam niecałą godzinę dojazdu
groszek - 2019-05-21, 11:51

My już drugi dzień razem w kuchni. Gotujemy, razem jemy i dobrze nam idzie. Pozdrawiamy tych których z nami nie ma.
aniak - 2019-05-21, 21:13

Pozdrawiamy !!!
Bawcie się dobrze :beer:

eelusiaa - 2019-05-22, 07:03

poprosimy o relacje zdjęciową :-)
Marzenia - 2019-05-23, 06:37

Ja też czekam z niecierpliwością na fotorelację turnusową. My mieliśmy jechać z Wami ale nie mogliśmy Ania miała w ubiegłym tygodniu zabieg w Kajetanach, w tym tygodniu we wtorek miała kontrolę. Pokrzyżowały się nam nasze plany. Pozdrawiamy Was serdecznie.
groszek - 2019-05-26, 17:47

Jutro zrobię relację z pierwszego tygodnia. Bo dziś pakuję Maksa na zieloną szkołę!
baronek - 2019-06-03, 07:01

Turnus śmignął niczym ekspres. Ośrodek sympatyczny, nieduży, kameralny. Zajęcia do wyboru. Właściciele i menadżerka mili i wychodzący naprzeciw gościom. Julek przez pierwszy tydzień miał zajęcia na basenie z panią, która - oględnie pisząc - nie dawała sobie rady z energią mojego syna. Julek nie współpracował, pani była bezradna. We czwartek wzięłam go z zajęć po dziesięciu minutach. Poszłam pogadać z menadżerką. Zaproponowała zmianę terapeuty. Podziałało! :spoko:
Na pewno miejsce sprawdza się, jeśli przyjeżdża się tu zwartą, zgraną grupą. :tak: Wspólne gotowanie okazało się niebywałą frajdą. Wszystkie ochoczo brałyśmy się za robotę. Mija pełniła fukcję szefa kuchni, więc nie martwiłysmy się, co jutro na obiad. ;-) A jakie wypasione, fit kolacje sobie robiłyśmy. Na przeciwległym biegunie - ciasto przekładaniec Szałwii i naleśniki. :lol: Dwa sklepy bliziutko, trochę dalej Biedra i inna kauflandy.
Minus ośrodka - brak miejsca do spacerów. Droga z wąziutkim poboczem, ruchliwa, nie zachęca do spacerowania, nie jest bezpieczna. Dla zmotoryzowanych mnóstwo atrakcji wokół (Inwałd, Wadowice, Magoczna Osada w Rzykach, plac zabaw i lody/gofry w Andrychowie).
Julek ulubił sobie zajęcia z terapii ręki i basen (w drugim tygodniu). Pedagog i logopeda ok. Rehabilitacja ruchowa - działał kolega, trochę nie słuchając pani.
Zdjęć nie daję rady wkleić, to chociaż zalinkuję posta z Julkowego bloga, na którym widać dzieciaki
:arrow: Dzień Rodziny w Sułkowicach
Było super! Dziękuję za wieczorne pogaduchy, śmiechy i kuchenne doświadczenia. Już tęsknię :oops:

groszek - 2019-06-03, 19:25

Cieszę się, że wspólne gotowanie się udało
zdjęcia z turnusu na Portalu
i na fb album

szałwia - 2019-06-05, 14:46

Wszystkim współturnusowiczom serdecznie dziękuję za uśmiechnięte poranki, klimatyczne wieczory i pełne zaangażowanie w kuchni! 😘😘😘
Ośrodek pięknie położony, turnus kameralny.
Aniu, świetna fotorelacja 😚

groszek - 2019-06-08, 20:41

Dzięki Szałwio, robię co mogę ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group