To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Konferencja w Poznaniu

aniak - 2019-12-05, 21:33

Dziewczyny, a w którym dokładnie to jest miejscu ? Chodzi mi o adres. Bo organizator ma inny... pogubiłam się.
groszek - 2019-12-05, 22:28

:arrow: Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP na Przybyszewskiego 37
aniak - 2019-12-05, 23:14

Dzięki Aniu.
groszek - 2019-12-07, 22:45

Jakie wrażenia z Konferencji?
szałwia - 2019-12-09, 19:41

Kiedyś rozmawiałyśmy o tym, że każdy wyłapie z konferencji kilka zdań dokładnie dla siebie ;-) I ja mam taką refleksję, żeby (wiadomo, że nie we wszystkich aspektach...)starać się traktować swoje dziecko adekwatnie do jego wieku metrykalnego. Próbować zainteresować rzeczami, które pasjonują jego rówieśników. I własnie zaraz na drugi dzień po konferencji w tv były "Opowieści z Narnii." I moje dziecko, zwykle z pasją oglądające "Maszę i Niedźwiedzia", zainteresowało się filmem, a nigdy bym go o to nie podejrzewała... Jednak trzeba próbować... :roll:
Jak znajdę czas coś tam z materiałów sklecę i napiszę, chyba,że Maciejka albo Arleta mnie wyprzedzą... ;-) Ale zaspokajając waszą ciekawość, żadnych nowości odnośnie suplementów nie było...Wykład pani dietetyk to dla mnie abstrakcja, bo moje dziecko głównie na diecie glutenowej i mlecznej...a "foliany" to tylko ogląda jak inni jedzą... ;/ No i zazdroszczę Gdańskowi fundacji "Ja Też"... To takie wrażenia... ;-)

groszek - 2019-12-13, 15:34

szałwia napisał/a:
No i zazdroszczę Gdańskowi fundacji "Ja Też"... To takie wrażenia... ;-)


No, w sumie ciekawe :tak: skąd taka myśl
Ktoś od nich coś przedstawiał?

Kasia1977 - 2019-12-13, 15:40

No w tym roku to wyjątkowo mało informacji z konferencji. Ja jak co roku się zgłosiłam, ale ze względu na stan zdrowia Szymka nie mogłam być :-( .
groszek - 2019-12-13, 16:01

Mam slajdy od Maciejki. Gr0szek je poskłada i coś napisze. Nie martw Kasiu wiadomości będą...
Kasia1977 - 2019-12-13, 23:01

Super. Dziękuję Aniu, na Was zawsze można liczyć :-)
arleta - 2019-12-14, 11:15

Hej jak się ogarnę to też postaram się coś napisać.
Na konferencję pojechałam w kiepskiej kondycji bo bardzo chciałam ale od tamtej pory wszyscy po kolei chorujemy, obecnie Gabryś ale jak wyjdziemy na prostą to postaram się naskrobać coś od siebie.

szałwia - 2022-03-26, 16:24

Z przyjemnością pragniemy zaprosić na czwartą Konferencję z cyklu: "Wielodyscyplinarne wsparcie rozwoju osób z zespołem Downa”
Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania są „Wyzwania rodziców, terapeutów, dzieci: emocje, zdrowie, edukacja".
Serdecznie zapraszamy za spotkanie w formie on-line w dniu 7 kwietnia 2022 roku w godzinach: 9-14.
Program:
http://trisomia21.ump.edu.pl/program-konferencji
Rejestracja
https://bok-ump.pl/rejestracja/trisomia2022

Iga - 2022-03-27, 10:35

Ile kosztuje udział, bo nie mogę znaleźć?
szałwia - 2022-03-27, 10:53

50 zł
http://trisomia21.ump.edu.pl/oplaty

groszek - 2022-03-27, 13:23

Jak zaczęły się konferencje on line jakoś straciłam zapał. Lubiłam wyrwać się z Gr0szkiem i pojechać do Poznania czy Sobieszewa.
To były dobre czasy. :tak:
Teraz powinnam się cieszyć, że są on line, bo już pewno byśmy nie pojechali, a jednak żal... :-(

boszka59 - 2022-03-28, 16:31

Ania ja mam tak samo. Zawsze sie kogoś spotkało pogadało. Oj to były piękne dni ale już się pewnie se nevrati


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group