To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - problem z otwieraniem tematów

Alicja - 2011-03-08, 09:18

Zakątkowa wyszukiwarka istnieje :tak:
Może nie jest idealna,ale bardzo pomocna ---> Szukaj
Znajdziesz ją pod banerem: Portal,FAQ,Szukaj,Użytkownicy itd

joanna79 - 2011-03-08, 12:02

Dziękuję bardzo za odpowiedz :) Bardzo mi pomaga ta wyszukiwarka. Jest tu ogrom wiedzy,ale nie wiedziałam jak szybciej z niej korzystać!
emka205 - 2012-04-09, 23:18

może nie jest to problem z otwieraniem tematów, ale wczoraj zdarzyła mi się oto taka sytuacja:
dostałam maila z info., że otrzymałam priva od jednej z forumowiczek, gdy kliknełam na link niestety w mojej skrzynce maila nie było, potem próbowałam nie przez link, ale wylogowałam sie i weszłam do zakatkowej skrzynki, niestety również wtedy maila nie było.
z czymś to jest związane??

magura - 2012-04-09, 23:37

A czy na pewno masz ustawione w profilu "Powiadom o Prywatnej Wiadomości:" na TAK? Oczywiście to nie do końca tłumaczy taką sytuację. Mnie się nigdy ona nie zdarzyła ani o czymś takim nie słyszałem więc trudno stwierdzić nie znając bliżej szczegółów (ustawień profilu). Jeśli otrzymujesz powiadomienie z serwera to nigdy bez powodu. Prześlij kopię PW do mnie dla pewności.
emka205 - 2012-04-09, 23:41

magura napisał/a:
A czy na pewno masz ustawione w profilu "Powiadom o Prywatnej Wiadomości:" na TAK? Oczywiście to nie do końca tłumaczy taką sytuację. Mnie się nigdy ona nie zdarzyła ani o czymś takim nie słyszałem więc trudno stwierdzić nie znając bliżej szczegółów (ustawień profilu). Jeśli otrzymujesz powiadomienie z serwera to nigdy bez powodu. Prześlij kopię PW do mnie dla pewności.


też mi się to jeszcze nie zdarzyło..

kopi na PW Ci nie prześlę bo juz wiadomość skasowałam, ale może maguro dla testu wyślesz mi maila, zobaczymy co się będzie działo?

magura - 2012-04-09, 23:43

A proszę bardzo - poszło.
Grażyna O. - 2012-04-10, 08:38

emka205 napisał/a:
może nie jest to problem z otwieraniem tematów, ale wczoraj zdarzyła mi się oto taka sytuacja:
dostałam maila z info., że otrzymałam priva od jednej z forumowiczek, gdy kliknełam na link niestety w mojej skrzynce maila nie było, potem próbowałam nie przez link, ale wylogowałam sie i weszłam do zakatkowej skrzynki, niestety również wtedy maila nie było.
z czymś to jest związane??


Może ktoś wysłał ci wiadomość, i nim ją otworzyłaś ten ktoś się rozmyślił i ją u siebie skasował. Wtedy powiadomienie Ci przyjdzie, ale wiadomości już nie ma.
Jeżeli pamiętasz kto wysyłał wiadomość, to po prostu zapytaj.

ewelkaa - 2012-04-10, 10:23

U mnie dokładnie taka sama sytuacja jak u emki miała miejsce z tym, że chyba w sobotę..
eelusiaa - 2012-04-10, 11:25

ja jakiś czas temu miałam taką sytuacje i wynikło to właśnie z tego co opisała Grażyna - zanim otworzyłam wiadomość nadawca już ją skasował.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group