To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Gdzie na turnus?

martas - 2021-01-27, 09:12

Ja może i bym do Zaździerza wróciła, jeśli się kierownictwo zmieniło, jednak w Hanki gównianych sprawach nic się nie zmieniło i woda nadal powoduje rozluźnianie zwieraczy :]
A tak bym z nią chciała na basen! Nad morze! Nad jezioro! :roll: No cóż, nie można mieć wszystkiego ;-)
Właśnie się zastanawiam co z turnusami w tym roku. Wolałabym coś kameralnego. Jak w Polanice? Ktoś był? Poleca? Albo podpowiedzcie gdzie mało ludzi jeszcze być może :)

baronek - 2021-01-27, 09:47

iwi napisał/a:
(...)

Turnus w Polanice to chyba tylko poza sezonem kameralny.
Byłam raz z Zakątkiem we wakacje i po prostu tłumy.
Wesoła Kraina - tu było kameralnie.


Polanika jest specyficzna. Warunki dobre, jedzenie też, tylko tak jakoś komercyjnie i rzeczywiście w sezonie mało kameralnie.
Wesoła Kraina pod Andrychowem tak, tyle że pamiętaj Martuś, ze tam musisz sama sobie gotować, chyba że zamówisz catering. Prawie przez to nie pojechałam, ale dziewczyny mi ponakładały do głowy :glupek: Mija przejęła dowodzenie w kuchni. Każdy coś gotował, zawsze razem wspólnie. Robiłyśmy zrzutkę, wspólną kasę na zakupy, któraś z nas jechała do sklepu z listą, potem gotowanie. Wyszło rewelacyjnie. No ale w takim zacnym gronie, czy coś się kiedyś nie udało? ;-)

angelika kuspa - 2021-01-27, 09:54

Wesoła Kraina fajna , kameralna , ale trudno powiedzieć jak jest gdy jest się bez grupy tak jak my jechałyśmy. Dla mnie najważniejsze w tych turnusach to żeby się z Wami spotkać, Ada tez ma problem żeby poznawać nowe osoby , dlatego na pewno nie jechałabym sama .
groszek - 2021-01-27, 10:14

Ja też tylko w grupie albo z kimś znajomym. To czas pracy dla Maksa a dla mnie ma to być odpoczynek. Byłam tydzień w Polanice w marcu 2016. Było pusto może cztery rodziny na turnusie...dobrze że byłam z grOszkiem
W wesołej krainie też tydzień sama czekałam na Broszkę...przeżyłam, tam jest wspólna kuchnia więc dobre samopoczucie zależy też od tego jak inni sprzątają po sobie.

iwi - 2021-01-27, 10:42

Ja kilka razy byłam z Wami. Ale też pojechałam na turnus sama.
I trafił się nam świetny zestaw turnusowy (choć tylko Igor był z zD).
My jesteśmy otwarci na nowe znajomości.
Czasem jednak mimo najszczerszych chęci nie ma do kogo buzi otworzyć...

groszek - 2021-01-28, 19:21

Dziś ośrodek w Polanice rozsyła smsy z propozycją dość taniego jak na nich turnusu rehabilitacyjnego
boszka59 - 2021-01-29, 06:44

Ja tż dostałam i faktycznie zeszli z ceny
renia33 - 2021-01-29, 08:23

Też dostałam.
W sumie to już wcześniej zastanawiałam się nad Polaniką na przyszły rok. Stawialabym jedynie bardziej na konia i basen.

renia33 - 2021-01-29, 08:45

Też dostałam.
W sumie to już wcześniej zastanawiałam się nad Polaniką na przyszły rok. Stawialabym jedynie bardziej na konia i basen.

groszek - 2021-01-29, 10:30

Moja Mary też dostała smsa i była w szoku
Zosia123 - 2024-03-10, 12:57

Wartościowym miejscem na taki turnus wydaje się być *** . Posiadają oni szeroki zakres usług rehabilitacyjnych oraz wysokie standardy opieki medycznej. Znany jest z profesjonalnego podejścia do pacjentów i szerokiego spektrum terapii. Wybór tego ośrodka mógłby przynieść korzyści zarówno pod względem skuteczności rehabilitacji, jak i komfortu pobytu. Zdecydowanie mogę polecić turnus rehabilitacyjny w tym ośrodku :)
gr0szek - 2024-03-10, 18:00

Zosia123 napisał/a:
Wartościowym miejscem na taki turnus wydaje się być ***. Posiadają oni szeroki zakres usług rehabilitacyjnych oraz wysokie standardy opieki medycznej. Znany jest z profesjonalnego podejścia do pacjentów i szerokiego spektrum terapii. Wybór tego ośrodka mógłby przynieść korzyści zarówno pod względem skuteczności rehabilitacji, jak i komfortu pobytu. Zdecydowanie mogę polecić turnus rehabilitacyjny w tym ośrodku :)


Szanowny użytkowniku, proszę o nie zamieszczanie linków reklamowych.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group