To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenia - Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci

KasiaJastrząb - 2018-05-02, 08:24
Temat postu: Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci
Działam społecznie w fundacji, która zajmuje się pomoca dziecku i rodzinie. Nasza działalność ewalułuje.
W tym roku organizujemy kolonie dla dzieci z niepełnosprawnością bez rodziców. Bardzo bogata oferta, specjaliści na codzień pracujący z dziećmi z niepełnosprawnością. Ratownik, pielęgniarka i wolontariusze.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą:
www.fundacjawielkieserce.org ( w zakładce kolonie)

Tuż po weekendzie majowym organizujemy też dwa bardzo ciekawe szkokenia:
12 maj - Zaburzenia więzi i przywiązania.
13-14 maj - Dlaczego? Samobójstwa wśród dzieci i młodzieży.

Wszystkie szczegóły na:

www.fundacjawielkieserce.org

eelusiaa - 2018-05-06, 00:01

Kasiu, a ilu uczestników niepełnoprawnych liczy taki turnus? czy wcześniej są jakieś spotkania zapoznające? czy po każdym dniu rodzic dostaje relacje co i jak?
Pewnie i tak się nie zdecyduję :roll: , bo Adam sam to był tylko u dziadków, ale może za rok lub dwa...

groszek - 2018-08-13, 15:24

Adaś Boszki59 jest na kolonii Fundacji Wielkie Serce. :spoko: Nie będę wyręczać Bożenki za tydzień pewnie sama tu coś napisze...
Można oglądać zdjęcia z kolonii na Fb ;-) Jak ma się Adaś? też oglądam zdjęcia ( chciałam tam posłać Maksa, ale wracaliśmy 4.08 z Rowów, więc terminy trochę kolidowały ...

Adaś w każdym razie pozdrawia nas z ciuchci ;-)



Bataga - 2018-08-13, 15:55

Ja też z niecierpliwością czekam na relacje Boszki, bo chciałabym w przyszłym roku posłać Julię na tę kolonię, jeżeli będzie organizowana.
Rafał - 2018-08-13, 21:50

Marcin też chciał jechać ale daleko to trochę. Może w przyszłym roku będzie ciut bliżej :-)
groszek - 2018-08-14, 17:03

Obawiam się, że z uwagi na siedzibę Fundacji kolonie będą organizowane w tamtej okolicy :-)
angelika kuspa - 2018-08-14, 21:40

Bataga napisał/a:
Ja też z niecierpliwością czekam na relacje Boszki, bo chciałabym w przyszłym roku posłać Julię na tę kolonię, jeżeli będzie organizowana.

Agata też się zastanawiam, może zdecydujemy się razem. Tylko jak moja przeżyje 2 tyg. o suchym chlebie i soli???

szałwia - 2018-08-28, 10:20

Na zdjęciach widać, że Adam zadowolony :-D
Mam nadzieję, że Boszka wypoczęła równie dobrze jak syn ;-)

boszka59 - 2018-08-28, 20:17

To były piekne dni, no prawie. Adamowi było bardzo dobrze mnie gorzej. Nie umiałam zagospodarować 24 godzin wolnych na dobę. Mam nadzieję że uda mi się wysłać Adama w przyszłym roku. Niewiele mogę napisać, wszystko mówię zdjęcia na facebooku . Uśmiechnięte zdjęcia dzieciaków , moc przeróżnych atrakcji i zajęcia od rana do wieczora to to co cyni wyjazd udanym. Od Adama nie dowiem się nic ale na uroczystym zakończeniu nie siedział wczepiony we mnie tylko był w grupie więc chyba ok.
Marzenia - 2018-08-28, 20:23

Bożenko, wspaniale, że się Wam udały wakacje. Że każde z Was miało swoje wakacje. Cieszę się bardzo. Mam nadzieję, że i nas takie szczęście kiedyś spotka. :spoko:
boszka59 - 2019-08-08, 14:55

No i Adam znowu na kolonii. Ja nadal mam problem z wolnym czasem , zasada kobiecie nie dogodzisz ;-) .Adam nie był chętny na wyjazd ale jak podjechaliśmy pod Czardworek w Przysietnicy to usłyszałam OOO! tu chcę być.. W zeszłym roku byłam w pobliżu Przysietnicy a teraz wróciłam do domu i niestety dom okropnie pusty. Najstarsza kolonistka ma 27 lat więc jeszcze trochę wyjazdów do krainy czarów przed nami :jupi:
Iga - 2019-08-10, 17:22

Ogladam zdjęcia.Adama i Julki.. Majka z Majka i Adą w Garczynie.
groszek - 2019-08-13, 21:08

:spoko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group