To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Pażdziernik miesiącem budowania świadomości o zespole Downa

babciajanina - 2022-10-31, 20:24

Nasz Piotruś zrobił sie bardzo rozmowny i wyostrzył mu się dowcip :-) .Ostatnio na jego urodzinach opowiadał mi o wakacyjnej kolonii na ranczo. Było tam dużo zwierząt domowych a on podobno doiił krowę :wow: .Zbulwersowana , no jak dziecku można pozwolić na coś takiego-to trochę niebezpieczne. Piotruś z szelmowskim uśmiechem wyjaśnił: babcia, ale ta krowa była sztuczna :-D Taki żartowniś z niego sie zrobił :tak:
Wcześniej nabrał tak drugą babcie ;-)
Poprosiłam żeby mi coś przeczytał / trochę kulawo idzie/: Piotruś oburzony odpowiedział: babcia, przecież wczoraj czytałem :-) / no tak zapomniałam, że czyta sie tylko co drugi dzień :lol: /
W ubiegłe wakacje było jeszcze lepiej- na moją prośbę o poćwiczenie czytania odpowiedział z oburzeniem: no, przecież są wakacje :-D / zapomniałam, ze w wakacje jest zakaz czytania/ :shock: Te nasze dzieciaki to spryciule że ho, ho :-) :spoko:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group