To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek medyczny - Kołderki obciążeniowe

gosia196905 - 2018-11-15, 07:43
Temat postu: Kołderki obciążeniowe
Kochani rodzice w jaki sposób używacie kołderek obciążeniowych w ciągu nocy , czy kładziecie je bezpośrednio na dziecko czy najpierw zwykła kołderka a na nią obciążeniowa? :roll: bardzo proszę o odpowiedź :prosze: Pozdrawiam [/b]
groszek - 2018-11-15, 20:30

Ja nie używałam , ale z tego co
tu przeczytałam
wygląda na to, że zamawia sie kołdrę z ulubionym wzorem, i z ulubionego materiału i się pod nią śpi. Ponoć świetnie się pieerze, więc poszwa jest zbędna...


:arrow: Kołdry Senso-Rex™nie są statystyczne, lecz wyjątkowe i zgodne z preferencjami i upodobaniami konkretnej osoby. Kołdry są obszywane wyszukanymi tkaninami, którym stawia się najwyższe wymagania. Są naturalne, przewiewne, miłe / akceptowalne w dotyku, niealergizujące i posiadają niezbędne certyfikaty. Ich kolory i wzory odpowiadają bieżącym trendom, a w przypadku kołder dziecięcych nawiązują do motywów i postaci z ulubionych bajek. Wypełnienie kołdry obciążeniowej Materiał służący do obciążenia kołdry jest równie ważny, jak tkanina na zewnątrz. W kołdrach Senso-Rex™ stosowane jest wypełnienie z mikro-kulek szklanych o równej i bezpiecznej dla użytkownika średnicy. Obciążenie jest
rozmieszczane w kołdrze równomiernie na całej powierzchni, tak by ciało było obciążone w każdym miejscu w takim samym stopniu. Stosowany materiał jest antyalergiczny, nadaje się do prania ręcznego lub czyszczenia chemicznego.


:arrow: kołdry dla dorosłych

Frezja - 2019-08-12, 20:29

Kładę bezpośrednio na dziecko, syn zasypia pod kołderką obciążeniową i śpi 2- 3 godziny, po tym czasie wymieniam na zwykłą. Jeszcze nie odważyłam się zostawić jej na całą noc.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group