To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Stowarzyszenie "Zakątek 21" - Akcja na ŚDZD

groszek - 2019-03-02, 17:05
Temat postu: Akcja na ŚDZD
Myślę o tym jaką akcję my możemy przeprowadzić 21 marca
Myślę o krótkich filmikach nakręconych telefonem ( w położeniu poziomym) o zespole Downa. Nasze dzieciaki , które go mają powiedziałyby co lubią robić i w czym są mocni.
Ninka , czy Kasia, czy inne dziecko bez zespołu mogłoby opowiedzieć że ma znajomego z zespołem Downa i żeby przybliżyło rówieśnikom taką sylwetkę kolegi z zespołem Downa


Co WY na to?
Czy będą chętni do włączenia się w taką akcję?
Kto ma jakiś fajny tytuł,dla takiej akcji, który jeszcze nie chodził w mediach?

Rafał - 2019-03-02, 22:03

Fajny pomysł. Możemy się przyłączyć
groszek - 2019-03-03, 16:07

Świetnie :spoko:
groszek - 2019-03-09, 10:54

Czekam na filmiki do 17.marca.
Chciałabym żeby było 21 dzieci na 21 marca, ale patrząc na odzew, to raczej się nie uda....A szkoda. Mamy fajne dzieci czemu ich nie pokazać?!

Hasło tegorocznych obchodów- “Leave no one behind in education”
W edukacji- Nie zostawić nikogo w tyle ( za sobą)..
Może ktoś to przetłumaczy zgrabniej!

groszek - 2019-03-09, 17:03

Dzięuję Magdzie za tłumaczenie: Nie pozostawiaj nikogo w tyle w edukacji
renia33 - 2019-03-11, 22:53

Nagrać to ja bym coś mogła, tylko moje dziecko w swoim języku to długo by mogło opowiadać :lol: . Gorzej, że nikt by nie rozumiał.
A tak serio, to co to mogło by być? Są jakieś konkretne propozycje?

groszek - 2019-03-16, 10:02

Reniu, jak wiesz MAks też nie mówi w języku zrozumiałym przez innych.
Pokazujemy( taki jest zamysł) co lubią nasze dzieci. Kuba opowiada o sporcie.
Mój odklikuje na tablecie, że coś lubi i czegoś nie lubi. Z Julkiem Baronek przeprowadziła krótki wywiad.
Mamy tez filmiki ekspertów- NInki i Krzysia, lktórzy mówią o zespole Downa , bo znają dzieci, które go mają.
Więc wracając do temetu- Jeśłi Weronika maluje, gra w coś, albo ma inną pasję to nakręć to
Nie musi dużo mówić, możesz zadać, jej pytanie, na które krótko odpowie nawet -Tak, lub nie.
Zespół Downa nie jedno ma imię, a właściwie ma imona dzieci, które go mają.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group