To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Turnus w Murzasichle 01-14.07.2020

groszek - 2020-07-07, 17:10

Dziś zaczęły się odjazdy. Pojechał już Gudniek z Kacprem, jutro odjeżdża Renia z Weroniką i Boszka z Adamem.
Będziemy za Wami tęsknić...

renia33 - 2020-07-08, 11:24

My też będziemy😉
Szkoda że tak krótko, ale inne obowiązki wzywają .
Może gdzieś kiedyś znowu się spotkamy .

Ps . Właśnie wyruszamy z Krakowa 🚌

Iga - 2020-07-08, 16:25

Renia, Boszka, Gudinek do zobaczenia!
Turnus wymaga włożenia dużo wysiłku ze strony opiekuna 🧗 To nie Zazdzierz, dzieci u rehabilitantów a my kanapowcy 😁chyba wkraczamy w jakąś nową ere. Ciśniemy te nasze dzieci z tymi rehabilitacjami a tu na gorce wychodzi, nasza kondycja 😁 Po powrocie wyrabiam sobie orzeczenie, z symbolem R.

groszek - 2020-07-08, 19:20

Dziś urodziny Krzysia na turnusie. Zaśpiewamy 100 lat.
Przeszliśmy z Cyrhli na Wielki Kopieniec i wróciliśmy przez Jaszczurówkę. Mieliśmy farta że jesteśmy grupą. Kiedy nie wzięły nas kursowe autobusy zatrzymywały sìę prywatne busy i zawiozły nas w obie strony.
Zejście do Jaszczurówki jest długie i kamieniste. Maks miał niezłe wyzwanie.

groszek - 2020-07-09, 21:55

Dziś grała dla nas kapela góralska. Dobrze grali , wesoło i chcieli żebyśmy z nimi pośpiewały albo przynajmniej potańczyły. My żeśmy trochę postukały stopą w rytm muzyki i pokiwałyśmy się.
No i góral nas zapytał
-czemu jesteśmy takie smutne?
...
Turnus już po połowie. Niedługo pojedziemy do domu...

groszek - 2020-07-11, 19:07

Wieści z turnusu dla zainteresowanych.
Byliśmy w Dolinie Białego i część z nas weszła na Sarnie Skały. Potem zeszliśmy do Doliny Strążyskiej do cafe Roma i wtedy zaczęło padać. Teraz czekamy na bal przebierańców.

gudinek09 - 2020-07-11, 19:19

Nadal macie super,trochę wam zazdroszczę . Pozdrawiamy serdecznie , było nam bardzo miło spędzić z Wami wspaniały tydzień .
groszek - 2020-07-12, 15:57

Tęsknimy za Wami, ale pocieszamy się myślą że za rok, w tym samym terminie będziemy mieć okazję znów chodzic razem po górach.
Maks dzisiaj przeszedł trasę z Murzasichla do Małego Cichego dużo szybciej niż prawie dwa tygodnie temu.
Dziś planowo reszta grupy była w Dolinie Małej Łąki i na Przysłopie Miętusim.
Za chwilę wyjeżdża Iga z Mają...
Jutro idziemy na basen do Białki Tatrzańskiej a we wtorek ruszamy do domów.

groszek - 2020-07-12, 16:00

Iga napisał/a:
Renia, Boszka, Gudinek do zobaczenia!
Turnus wymaga włożenia dużo wysiłku ze strony opiekuna 🧗 To nie Zazdzierz, dzieci u rehabilitantów a my kanapowcy 😁chyba wkraczamy w jakąś nową ere. Ciśniemy te nasze dzieci z tymi rehabilitacjami a tu na gorce wychodzi, nasza kondycja 😁 Po powrocie wyrabiam sobie orzeczenie, z symbolem R.

Iga - 2020-07-13, 15:20

groszek napisał/a:

Za chwilę wyjeżdża Iga z Mają....


Taa pewnie. Już jade 😂😂

Thx za turnus. Przed chwilą zjadłam murzasichlowego suchego pączka z kawą. ☕👌 smakuje jak nigdy.
Turnus jest spod znaku zmarnowanej szansy dla polski (żart oczywiście) i zmarnowanych buraków (nie żart).

Teraz myśle gdzie to iść żeby wyrobić 20 tyś krokow? Chyba jutro zaprowadze Majke do babci 😂. Wyjdziemy sobie kolo 4 rano i na 7 do pracy.

Andzela jestes prze Kierowniczka! Groszek odpalaj nowe forum bo nie ma gdzie planowac przyszlego turnusu! Zapomne wszystkie pomysły! A mam ich trochę.
Do następnego! Ubongo i dobranoc!

groszek - 2020-07-13, 15:32

Gr0szka nie trzeba dwa razy prosić. Odpali.
Dziś bylismy w Termach Bania w Białce Tatrzańskiej i bylo super.
Iga w domu. Marta w drodze a Szałwia na wycieczce po Słowackiej stronie. Dziś Angela bookuje termin następnego turnusu za rok.
W czasie słabej pogody przetestowalusmy wiele gier planszowych:
Ubongo, Droga do Rzymu, Nie do pary, Rummycub'a, gry karciane Uno
Dobrze nam się razem szło na wycieczki.
My jesteśmy bardzo zadowoleni.
Jutro wracamy do domu

bety - 2020-07-13, 17:34

Iga wyjdź jutro trochę wcześniej, bo znając Ciebie i tak zmienisz plany 😂. A tak serio, to turnus był świetny! Fajnie było spotkać się z Wami po tylu latach. Marta nie zdążyłyśmy się pożegnać, ale mam nadzieje do zobaczenia za rok!
Iga - 2020-07-13, 19:14

grOszku w nowym forum prosze o mozliwosc wyrazenia expresji za pomoca emotki przy danym poście.
Bety najlepiej mi sie zmienia zdanie z Wami. Andzela co ja mam teraz robić? Otworzylam wino z przyzwyczajenia, a co jutro? Nie potrafie żyć w tej NOWEJ Polsce.

gr0szek - 2020-07-13, 21:28

Szanowna Igo - jutro otworzysz drugie wino (sama chyba mówiłaś, że z Biedronki są całkiem niezłe... A może to nie Ty). Pojutrze trzecie... Odnajdziesz się powoli (jak mówi nagminnie moja ciotka...)
groszek - 2020-07-14, 15:06

Wyjechaliśmy ostatni z naszej grupy. Poszliśmy jeszcze na pole ;-)
Pożegnać się z górami a przy okazji pożegnaliśmy tych Państwa co czasem z nami chodzili, bo oni wyjeżdżali po obiedzie.
Jesteśmy w Pilicy "Pod kolumnami" i zaraz idziemy na spacer, żeby nabić kroki.
Dziękuję Wam za rodzinną atmosferę i do zobaczenia w tym wątku za rok.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group