To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Szkoła - Szkoła przysposabiająca do pracy - czy ktoś ma doświadczenie

babciajanina - 2024-03-20, 22:08

Swietnie, jeden kłopot mniej :-) , ciekawe czy Maks będzie zadowolony? :-)
Maria74 - 2024-03-20, 22:23

Ja myślę, że będzie! Fajny chłopak, fajna szkola :spoko: :
Kasia1977 - 2024-03-21, 07:17

Super, że się udało :brawo:
baronek - 2024-03-21, 08:54

Bardzo dobra wiadomość. Cieszę się z Wami, Aniu :jupi: :jupi:
groszek - 2024-03-21, 10:49

Zawiozłam z rana deklaracje woli wyboru tej szkoły.
babciajanina napisał/a:
Swietnie, jeden kłopot mniej :-) , ciekawe czy Maks będzie zadowolony? :-)

Do tej szkoły chodzi sporo uczniów, którzy jak Maks funkcjonują, z naszej szkoły. Szkoła jest mu też znana z konkursów, w których Maks brał udział z kolegami ze swojej szkoły.
Oczywiście nikt nie wie, jaką będzie miał wychowawczynię, a to jest moim zdaniem kluczową sprawą.
Nie ma w tej szkole uczniów z lekką niepełnosprawnością, czyli nie ma branżówki.
Mają duży teren dookoła szkoły a szkoła jak pisałam jest bardzo zadbana i wyposażona
Mają stołówkę, gdzie jedzą obiady co jak się okazuje jest rzadkością...
W stolicy.
Jestem zadowolona.
Świadectwo mam zlożyć do 12 lipca a ja sobie wymyśliłam jechać od razu po szkole w góry :nglupek: :nglupek: :nglupek: :nglupek: :nglupek: :nglupek:

szałwia - 2024-03-21, 14:18

Super wiadomość :-) Kolejny etap przed Wami :spoko:
groszek - 2024-03-21, 14:59

Tak, strach się bać ;-)
aniak - 2024-03-22, 11:01

Aniu, cieszę się razem z Wami. :-)
groszek - 2024-03-27, 14:03

U nas w klasie nadal emocje związane z rekrutacją. Maksa przyjęli też na Skaryszewską.
Koleżanki Maksa czekają już na ostatnią szkołę na Namysłowskiej. Dwie są przyjęte naElektoralną i na Długą no i ciekawe gdzie pójdą bo raczej będą chciały być w trójkę z Kamilem, a on na Elektoralną nie składał.
Maksa kolega wybrał Skaryszewską...tak więc emocji wiele, nawet jak już nie własnych to cudzych :lol:

szałwia - 2024-03-27, 17:55

No faktycznie - emocji i kombinacji jak przy rekrutacji na studia! ;-)
No w sumie - jakby nie ten jeden chromosom - to maturę Maksa bys w tym roku przeżywała ! To czemu miałby być rok bez emocji :okular:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group