To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

"JA TEŻ" - Kampania -piękno jest w każdym z nas

groszek - 2019-11-12, 19:13
Temat postu: Kampania -piękno jest w każdym z nas
Olga Komorowska napisała do nas:


:arrow: Piękno jest w każdym z nas na na tej stronie opisany jest cały projekt.
Do kampanii przyłączył się pan Artur Gadowski z zespołu IRA, który również śpiewa w naszym filmie.

Chciałabym zaprosić Państwa do wzięcia udziału w naszej kampanii "Piękno jest w każdym z nas", która ma na celu pokazanie osoby z zespołem Downa jako takiego samego człowieka jak my. Że ma emocje, że pragnie przyjaźni, że ma marzenia. "Zobacz na co mnie stać" "Ja też sięgam gwiazd" to cytaty z filmu, który stworzyliśmy.

Z naszej strony potrzebujemy niewiele.

Wystarczy zrobić zdjęcie osoby (osób) z kartką z nazwą naszego projektu i wstawić do FB albo na Intsa (w załączeniu przykładowe zdjęcia). Koniecznie pod zdjęciem trzeba wstawić #pieknojestwkazdymznas , żebyśmy mogli znaleźć w sieci zdjęcie. Zbieramy te zdjęcia na stronie www Fundacji, pokazujemy na FB i na Instagramie w profilu @pieknojestwkazdym.

Można również przekazać dalej nasz film. Dla celów kampanii pan Michał Matejczuk napisał specjalny wiersz, który w tym tygodniu przeczyta do naszego nagrania aktorka Teatru Wybrzeże pani Irena Jasman.

Chcemy, przełamać stereotypy, które są związane z osobami z zespołem Downa.

Będziemy robić wystawę w Gdańsku na Uniwersytecie Gdańskim – również osób, które włączyły się do naszej kampanii. Chcemy również zrobić króciutkie wywiady z rodzicami dzieci, pytając ich, co im się podoba w ich dzieciach, co im się podoba w nich samych. A piękno rozumiemy szeroko. Bo piękno, to nie tylko to co widać na zewnątrz. Piękno to jest również to, co mamy wewnątrz nas.

Wierzymy, że wielu ludzi ma piękne i dobre serce.

Razem możemy więcej.

Pozdrawiam serdecznie

Olga Komorowska



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group