To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Zakątek administracyjny - Zamiana Forum na wersję "statyczną"

dorota3 - 2021-01-09, 11:03

Anielka napisał/a:
Ciao Belle!
Mam problem z zalogowaniem się do nowego forum, a teraz nie bardzo mogę się tym zająć. Bardzo serdecznie Was pozdrawiam! ;-)


Ja wczoraj się zarejestrowałam ale też nie mogę się zalogować .

gr0szek - 2021-01-09, 12:38

Sorry - dopiero przed chwilą zaakceptowałem nowych użytkowników.
mamagugu - 2021-01-09, 13:14

Czyli mamy tu juz nie pisac, tylko na tym nowym, tak?
Iga - 2021-01-09, 13:20

Ja gdzieś tam wyczytałam i mi mówiono, że Forum stare dopóki pociągnie to będzie. Na "nowym" można lajkować i dodawać zdjęcia z telefonu. Fajne, wygodne, ale mało tam osób. I wiem, że to najbardziej wkurza twórców co napisze (Tomasz ajm sory) tak się ciężko przerzucić :-D i kolor nie ten i wygląd nie ten :-D i układ nie ten. Potrzeba, aby więcej osób się zalogowało i z czasem się tam przenieść i przestać narzekać po staropanieńsku :)
gr0szek - 2021-01-09, 14:25

mamagugu napisał/a:
Czyli mamy tu juz nie pisac, tylko na tym nowym, tak?


Żadną miarą - jak długo się da utrzymam to forum (nie daję gwarancji do kiedy) ale można się rejestrować i pisać (przede wszystkim pisać i zamieszczać fotki) na "forum21.cf". Jak skończę w styczniu jeden projekt (zarobkowy) to (z jednej strony) napiszę dokładną instrukcję do "nowego" i popróbuję całą bazę danych "starego" forum przenieść na tę samą platformę (phpBB) tylko w nowszej wersji niż to co jest... Ale to nie jest pewne, że się uda...

Tzw. nowe forum ma robione backupy co tydzień i przechowywane w innej "chmurze" (forum21.cf jest w chmurze Oracle'a, a backupy w chmurze IBM-a). Jest zabezpieczenie, żeby dane nie zginęły, choć "chmura" sama z siebie jest bezpieczna.

Maciejka - 2021-01-09, 18:43

Jak już nie będzie wyjścia to i do nowego się przyzwyczaimy, i do koloru, i do wyglądu :)
groszek - 2021-01-09, 20:29

Widziałam jak gr0szkowi się dzisiaj oczy zaświeciły , dawno nie były takie wesołe...jak czytał Wasze posty, nie żeby moja osoba już mu całkiem spowszedniała... :nzastanawianie: :nnunu:
choć chyba jednak tak :< :maruda: :placze: :placze: :placze:

Iga - 2021-01-09, 20:54

groszek napisał/a:

choć chyba jednak tak :< :maruda: :placze: :placze: :placze:


gr0szek nie fifocz. Wskrzesz dawne uczucie 😁

gr0szek - 2021-01-09, 20:56

Czego mam nie robić??? fi...fo...
Iga - 2021-01-09, 21:05

No nie fifocz, adoruj, doceniaj, obsypuj prezentami itd. Nie będę tu pisać jak śmignęła na kopieniec. Jak kozica.

To mówiłam ja, znawca pożycia małżeńskiego. Może ja w jakiejś katolickiej poradni przedmałżeńskiej się zatrudnię?

martas - 2021-01-10, 02:43

Iga napisał/a:
To mówiłam ja, znawca pożycia małżeńskiego. Może ja w jakiejś katolickiej poradni przedmałżeńskiej się zatrudnię?


Ja z Tobą jako wykwalifikowana rozwódka z trójcą mało świętą :cool2:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group