To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Turnus Murzasichle 2021

groszek - 2021-07-12, 18:30

Dziś wyciecZka do Zakopanego fundowana przez gospodynię Krywania.
Obeszliśny trzy kościoły i cmentarz, a w czasie wolnym zrobiliśmy zakupy i zjedliśmy lody albo gofry.
Jutro właściwie ostatni dzień na wycieczki bo 14 rozjeżdżamy się do domòw.

Iga - 2021-07-12, 21:12

Widziałam zdjęcia z Jaszczurówki, że też tam nie wstąpiłam. Na nic nie było czasu.
groszek - 2021-07-12, 23:29

No właśnie trasy tak wyśrubowane że po kolacji wszyscy idą spać bo wstają z kurami na szlak
groszek - 2021-07-13, 14:42

Pożegnaliśmy Baronka i Boszkę z rodzinami.
Jest nas coraz mniej :tak:
Dziś Angela, szałwia i my poszliśmy do Jaskini Dziura.
Fajny szlak na taki upał bo w cieniu się idzie a w jaskini to całkiem zimno.
Po drodze zakupy u lokalnego artysty rzeźbiarza u wylotu Doliny Białego.

groszek - 2021-07-13, 23:16
Temat postu: Koniec turnusu
Dziś już po ognisku pożegnalnym. Tortu jak w zeszłym roku nie było.
Dziękujemy Angeli za organizację wycieczek i załatwienie turnusu.
:* :* :*
Idze za kubki. Bardzo podobał się kubek pani Danusi.
Jutro się powoli rozjeżdżamy do domòw no i będziemy szukać miejsca na przyszły rok.
Dziękuję szałwi za super rysunek Morskiego Oka i innym koleżankom za wspòlną pracę nad makietą gòrskiej okolicy.
Za ogniska i wspòlne wędrowanie, a także niepowtarzalny klimat naszych wspólnych wyjazdòw. Już dziś tęsknię za tymi którzy wyjechali i odczuwam smutek że turnus już się skończył.

angelika kuspa - 2021-07-13, 23:37

Ja wam wszystkim bardzo dziękuję że chcecie uczestniczyc w tych nadzych wspolnych wyprawach. Jest mi niezmiernie milo że mozemy przez tyle juz wspólnych lat spedzic razem choc te dwa tygodnie. Bardzo mnie cieszy integracja nie tylko doroslych a wlasnie aszych dzieciaków. Mam nadzieję że na nastepny rok uda nam się znaleźć jakies fajne miejsce na turnus i że wszyscy wplaca zaliczkę na czas.
groszek - 2021-07-14, 10:42

O to, to, święte słowa ;-)
Bataga - 2021-07-14, 17:17

My byliśmy w domu już koło 13-tej. Na obiad w końcu pierogi ;-) Dwa prania już wiszą, a ja przygotowuję się psychicznie do jutrzejszego powrotu do pracy ;/ .
Dziękuję wszystkim za wspólne wędrówki, kawy, ogniska....
Super odpoczęłam i już czekam na przyszły rok.

renia33 - 2021-07-14, 17:51

A Weronika wciąż czeka na pierogi. 😉 Nie poszłyśmy po przyjeździe tam na miejscu, bo już późno było, w Krakowie była zmęczona i obolała ;/ .
Jeszcze trochę poczeka, aż zrobi się chłodniej, albo ogarnę ogórki i wiśnie 😉.

groszek - 2021-07-14, 21:40

Wracając właśnie pod Miechowem w "Siedlisku" zamòwiliśmy danie o nazwie Kopa Miechowska. To takie korytko drewniane a w nim 6 kawałkòw schabu, 3 rodzaje pierogòw, trochę kaszy , trochępodpiekanych ziemniakòw i serki pieczone z żurawiną. No i właśnie na pierogi Maks miał największą ochotę.
Słyszałam że jak wyjechaliśmy brygada sprzątająca poprosiła pozostałych uczestników by udostępnili pokoje do sprzątania :shock:

baronek - 2021-07-15, 07:44

To był fajny czas. Odpoczęliśmy bardzo. Krzysiek polubił chodzenie po górach, Julek znacznie mniej jęczał chodząc, ja na kilku szlakach zaliczyłam bardzo konkretny reset, Radek załapał wspólny klimat. Będziemy z niecierpliwością czekać na przyszłoroczny wyjazd. Dziękujemy za te dwa wspólne tygodnie :serce:
groszek - 2021-07-15, 08:35

Umyłam kubki w zmywarce.
Nie róbcie tego :doh: :nglupek: :nnunu: :nnunu: :nnunu:
Z niebieskiego zeszło pòł folii

szałwia - 2021-07-15, 16:22

Dotarliśmy do domu około 17. Spotkaliśmy się po drodze z Angela na postoju bez umawiania się, jak w zeszłym roku :lol:
Dziękuję całemu towarzystwu za miły wspólny aktywny wypoczynek :prosze:
Sama nigdy nie zmobilizowałabym się ani rodziny do zrobienia tylu tras :-)
Czy ktoś może wie czy pan rzeźbiarz spod Doliny Białego sprzedaje swoje prace przez internet ?
A już miałam ochotę umyć porządnie kubki !!! ;/ Dzięki za ostrzeżenie !

Joanna - 2021-07-15, 21:15

angelika kuspa napisał/a:
Ja wam wszystkim bardzo dziękuję że chcecie uczestniczyc w tych nadzych wspolnych wyprawach. Jest mi niezmiernie milo że mozemy przez tyle juz wspólnych lat spedzic razem choc te dwa tygodnie. Bardzo mnie cieszy integracja nie tylko doroslych a wlasnie aszych dzieciaków. Mam nadzieję że na nastepny rok uda nam się znaleźć jakies fajne miejsce na turnus i że wszyscy wplaca zaliczkę na czas.



:lol: :lol: :lol:

Szczerze to ja mogłabym jechać jeszcze do Zakopanego wy jednak w zeszłym roku dużo przeszliście... no cóż może spotkam jakąś duszę, która będzie chciała w góry.

groszek - 2021-07-16, 10:39

Zachęcam do wklejania zdjęć z Turnusu na Nowym Forum . Już założyłam kilka folderów z datami, ale można założyć inne z tytułami ogniska, dyskoteki , zajęcia relaksujące dla rodziców ;-)

:arrow: w tym katalogu

Nowy folder dodaje się wciskając górny krzyżyk i wybierając opcję dodaj folder.
W poniższych folderach dodaje się zdjęcia dolnym krzyżykiem i wybiera się zdjęcia z telefonu
:arrow: 4.07
:arrow: 5.07
:arrow: 6.07
:arrow: 9-10.07



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group