To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - Lupka

hoobs - 2021-01-15, 00:16
Temat postu: Lupka
Czy ja coś mieszam, że była opcja wyszukiwania postów czy tylko nie mogę znaleźć lupki?
Teraz jak szukam jakiegoś tematu to latam po zakątkach, a szybciej by mi było wrzucić nazwę tematu jak pamiętam.

aniak - 2021-01-15, 09:24

Ja też szukałam lupki.... Wydaje mi się, że kiedyś była.
kabatka - 2021-01-15, 10:59

Była na pewno, hmmm.. Chyba przy aktualizacji forum w którymś momencie zniknął też ShotBox na dole i wtedy też wyszukiwarka mogła wylecieć.

gr0szku dobrze myślę?

szałwia - 2021-01-15, 11:17

Lupka była, ale jakis czas temu kiepsko już działała... Pamietałam, że temat był, a nie mogłam go wyszukać.... :-? Może gr0szek zlikwidował?
gr0szek - 2021-01-15, 12:20

Nic nie wiem o "Lupie" w aplikacji forumowej. To raczej kojarzy mi się z przeglądarką, systemem operacyjnym... W Windows-ach zawsze była lupa do powiększania ekranu.
szałwia - 2021-01-15, 12:24

gr0szek napisał/a:
Nic nie wiem o "Lupie" w aplikacji forumowej. To raczej kojarzy mi się z przeglądarką, systemem operacyjnym... W Windows-ach zawsze była lupa do powiększania ekranu.

No może nie dosłownie lupka, ale wyszukiwarka hasła była... :roll: A ni ma.....

gr0szek - 2021-01-15, 20:05

kabatka napisał/a:
Była na pewno, hmmm.. Chyba przy aktualizacji forum w którymś momencie zniknął też ShotBox na dole i wtedy też wyszukiwarka mogła wylecieć.

gr0szku dobrze myślę?


Ja (może skleroza) nie pamiętam, żebym korzystał z wyszukiwarki... Shoutbox to zniknął daaaaawno temu. Czyli to musiało być naprawdę parę (naście?) lat wstecz... Sorry nie pomogę, chyba że w panelu administracyjnym jest coś o tym.

Joanna - 2021-01-16, 09:34

Było było ale chyba zniknęło bo tez szukałam i nic
Iga - 2021-01-16, 10:11

W głównych tematach jest pole „idź”
groszek - 2021-01-17, 14:05

Iść to zawsze można tylko pytanie dokąd i po co
:nzastanawianie:

iwi - 2021-01-17, 14:10

Ale lupka przecież jest, tylko nie na głównej stronie.

:lol: Dałam się nabrać. Sama sobie.
Toż to tytuł tego tematu... :lol:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group