To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Suplementacje i leki - BCAA - aminokwasy

magda - 2021-01-24, 23:09
Temat postu: BCAA - aminokwasy
Ciekawa jestem czy ktoś z Was podaje lub podawał swojemu dziecku aminokwasy BCAA.

Kubie zalecił je lekarz sportowy. Bałam się je podawać ale poczytałam, że dzieci z zespołem nawet powinny je brać bo mają na nie dobry wpływ.
Szczerze, nigdy niczym „naprawczym „ Kuby nie faszerowałam ale od jakiegoś czasu przyjmuje bcaa. Oprócz, braku zmęczenia po treningach i szybkiej regeneracji (tego potrzebujemy przy trenowaniu) muszę przyznać, że Kuba potrafi się lepiej koncentrować.

Macie doświadczenie z bcaa?

natan - 2021-01-26, 07:44

To chyba tylko dla tych co uprawiają sport ,mających wysiłek fizyczny :nzastanawianie:
magda - 2021-01-26, 10:36

No właśnie chyba nie 🤔

:arrow: BCAA w zespole Downa

natan - 2021-01-26, 11:44

Muszę podpytać Jarka jak wróci z pracy od dziecka się sportuje ,więc powinien się znać ;-) .Podawałam Natanowi różne specyfiki tego jeszcze nie spróbowałam.
Chociaż jak zaczynałam z czymś nowym to Jarek się wściekał,że mam dziecku dać spokój i zarzucał ,że się nie pogodziłam z ZD co jest bzdurą ;/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group