Zakątek 21 Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.
Zakątek administracyjny - Utrzymanie forum
groszek - 2024-09-28, 16:14 Jeszcze kilka lat przed nami.angelika kuspa - 2024-09-28, 17:50 Aniu jeśli jeszcze brakuje to też mogę wpłacić .groszek - 2024-09-29, 09:54 Trzymaj kasę na czerwiec 25. DziękiJanusz - 2025-02-16, 12:32 Rok się rozpoczął, więc mam pytanie:
Jak tam finansowo stoimy z opłatą za domenę?
Jeżeli brakuje, to na jakie konto teraz można wpłacać?groszek - 2025-02-16, 12:35 Faktury przychodzą jedna 13 lipca druga jakoś pod koniec września. Nie ma już konta stowarzyszeniowego.groszek - 2025-06-30, 15:47 Mam wydrukowaną fakturę proforma za serwer.
Zainteresowanych proszę o kontakt Maria74 - 2025-06-30, 22:21 Ja chętna, nie zdążyłam w realu przekazać, prześlę na konto.magda - 2025-06-30, 22:53 Ja chętnie się dołożęKasia1977 - 2025-07-01, 07:17 Aniu, ja też się dołożę, czy konto jest aktualne (chyba w 2023 ostatnio płaciłam)?Janusz - 2025-07-01, 12:53 Jestem zainteresowany, proszę o info.Maria74 - 2025-07-01, 14:12 Przelew zrobiony groszek - 2025-07-01, 15:47 Dzięki Mario. Kto ma blika może na mój numer telefonu się dorzucić.
Bo teraz składamy się na serwer - 244.77 zł
A we wrześniu płacić będziemy za domenę - ile- jeszcze nie wiem.
Kasia1977 napisał/a:
Aniu, ja też się dołożę, czy konto jest aktualne (chyba w 2023 ostatnio płaciłam)?
Jeśli to było konto PKO bp to ciągle mamy to samo.Janusz - 2025-07-02, 12:18
groszek napisał/a:
Kto ma blika może na mój numer telefonu się dorzucić.
No, ja blika nie mam, proszę o namiary na konto.
na pw lub sms 607587103.