To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - Ankieta turnus 2022

groszek - 2021-11-16, 20:58

Najpierw gdzie , a potem za ile. Ok?
angelika kuspa - 2021-11-16, 22:00

Właśnie tych cen najbardziej się obawiam. Wszędzie jest koło 2300 od osoby, u pani Danusi jednak było nie cała 1700zł, a to przy 4 osobach robi kolosalną różnicę. Obawiam się że ja nie dam rady za prawie 10000 zł jechać , bo na subkoncie mamy tylko na dopłacenie ( resztę u nas pokrywa Dorotkowo)za Ady terapie na cały rok .
groszek - 2021-11-17, 08:54

Czyli co? Rozumiem że Wy chcecie do p. Danusi, tak?
Kto by jeszcze raz pojechał do. P. Danusi, jeśli Angela znajdzie u niej dla nas termin i cena będzie do 2000zł???

baronek - 2021-11-17, 10:50

Ja już nie jadę do p. Danusi. :nie: Zresztą Krzysiek też mi zapowiedział, że nie do Murzasichla, że chce czegoś innego.
groszek - 2021-11-17, 13:11

Dzięki za odpowiedź, mam już prawie jasność w temacie , ale Zakopane czy Karkonosze?
12 osòb wzięło udział w ankiecie więc pewno tyłu jest zainteresowanych wspòlnym wyjazdem.
Kto następny się jasno wypowie?
:arrow: znalazłam ośrodek Karpacz z dofinansowaniem Pefron
Mają też basen
:arrow: pakiet relaks w gòrach

angelika kuspa - 2021-11-17, 14:46

Aniu ten ośrodek w Karpaczu jest calkiem fajny bo ma dużo opcji, można wynająć same noclegi, można też wypasiony turnus dla dzieci, no i jak ktos potrzebuje to mają dofinansowanie Pfron.
szałwia - 2021-11-17, 17:40

My tam byliśmy w kwietniu :roll: ale na pobycie szpitalnym. Ćwiczenia bez szału, basenik malutki ale położenie śliczne, jedzenie Ok i plac zabaw.
Mi to się marzą Pieniny w przyszłym roku …

Iga - 2021-11-17, 17:41

Fajny ten Karpacz. Mi będzie wszystko jedno, bo nie wiem czy przeżyje 4 fale pandemii, poza tym, w przyszlym roku nie dostane dofinansowania. No i powiedzenie "polegac jak na Zawiszy" mnie nie dotyczy. Ja sie dostosuje, nawet jak pojedziecie do p. Danuty to chcialabym przyjechac, na pewno nie bede mieszkac u niej, mieszkanie obok jest kiepskie, ale moze cos znajde blizej niz Studniar.
groszek - 2021-11-17, 19:13

To chciałabym żebyśmy podjęli jakąś decyzję Zeby można było w grudniu coś zaklepać
Iga - 2021-11-17, 20:05

A co z tym Zakopcem i Hyrnym? Czy jak go tam zwal, tam dopiero bedzie wiadomo w styczniu.
renia33 - 2021-11-17, 22:38

Jak zawsze powtarzam, dla mnie ważne w wyjazdach na turnus jest to, by ten dojazd był najlepszy. By ośrodek nie był w środku lasu, a ja bym nie musiała prosić dobrych ludzi o transport.
No i finanse. Mursasichle- w miarę tanie- ale każdy wyjazd wynajętym busem, to też koszty :-( . Jeżeli by to było Zakopane, to dojazdy odpadają.
Karpacz- dla mnie dużo dalej- ale jeżeli to będzie w zasięgu moich możliwości finansowych i transportowych, to czemu nie....

baronek - 2021-11-18, 07:37

Nastawiłam się na Hyrny (basen i dobra baza wypadowa).
W Karpaczu byliśmy w 2018 r. Jakoś mnie nie urzekło to miejsce. Bardzo zapełnione turystami. Choć okoliczności przyrody piękne. :tak:
Ale - ja z Wami wszędzie (no może poza Murzasichle, straciłam serce do p. Danusi po tym, jak unikała ze mną kontaktu w kwestii oddania pieniędzy, należących do Julka).

groszek - 2021-11-18, 09:21

Czyli jak czytam nadal stoimy w martwym punkcie. .
Może Igę oddelegujemy do kontaktòw z ośrodkiem w Zakopcu. Ja napiszę do Karpacza. A Szałwia poszuka czegoś w Pieninach i podejmiemy męską decyzję w GRUDNIU!!!

szałwia - 2021-11-18, 09:41

groszek napisał/a:
Czyli jak czytam nadal stoimy w martwym punkcie. .
Może Igę oddelegujemy do kontaktòw z ośrodkiem w Zakopcu. Ja napiszę do Karpacza. A Szałwia poszuka czegoś w Pieninach i podejmiemy męską decyzję w GRUDNIU!!!

Czytam w Twoich myślach :lol:
Napisałam wczoraj maila tu
https://www.trzykorony.net/
Czekam co odpiszą, ile maja pokoi i co z faktura…
Czy jest ktoś zainteresowany wyjazdem, komu bardzo zależy na pefronie ? Bo to nas trochę ogranicza …

angelika kuspa - 2021-11-18, 11:29

To ja się dalej zajmę tym Hyrny w Zakopanem, bo już z nimi rozmawiałam . Oni terminy i ceny mieli mieć w grudniu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group