To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - PIENINY - Trzy Korony - 03-16.07.2022

groszek - 2022-07-05, 17:54

My dziś zrobiliśmy przelew i po przyjeździe może dostaniemy fakturę że zaplacona
baronek - 2022-07-05, 18:14

Pani z Fundacji tłumaczyła mi dzisiaj, że do tej przesłanej fv (wystawionej na mnie i Julka) trzeba będzie dosłać po turnusie zał 1a i potwierdzenie przelewu.
babciajanina - 2022-07-05, 19:32

Fajnie macie, trochę zazdroszczę tego pobytu :-) . Sromowce to piekne miejsce- tyle fajnych wycieczek można zorganizować. Schronisko ma piekne położenie, te krajobrazy, szumiący w dole Dunajec. Ciekawa jestem czy będziecie zadowoleni z menu / nam smakowało, potrawy zupełnie inaczej doprawiane ;-) /
Nieśmiało myślę o jesiennym spływie Dunajcem /te przepiękne jesienne kolory-widziałam zdjęcia ii zamarzył mi sie taki wypad/ :tak:

szałwia - 2022-07-06, 18:06

No jak tam - zameldowani ? Jakie pierwsze wrażenia ? Pogoda dopisuje ?
Iga - 2022-07-06, 21:55

Ja siedze na kanapie, pakuje sie. Jutro wyjazd.
angelika kuspa - 2022-07-07, 09:36

Zameldowani, najedzeni i gotowi na pierwszą wyprawę. Szkoda że jeszcze wszystkich nie ma bo trudno zaplanować coś na wyjście. Dzisiaj ruszamy na Przełęcz Szopka, ale to króciutka trasa wiec tam zobaczymy co dalej . Czekamy na resztę 😄
groszek - 2022-07-07, 14:52

Ruszyliśmy. My planowo. Inni od razu dalej na 3 korony
:arrow: zdjęcia
Czekamy na Was. Pogoda dobra. Wejście było dość strome po schodach

baronek - 2022-07-07, 15:15

Jaka króciutka?!! Z pół godziny zrobiła się godzina :lol:
Julek nie poszedł na TK. Jeszcze nie wie, że tę przyjemność zostawiłam na potem.

babciajanina - 2022-07-07, 19:42

Rozmarzyłam sie ;-) , jakie piękne zdjęcia :spoko: . Doskonale pamietam te droge-zwłaszcza te strome schodki :-)Groszki w komplecie i te Trzy Korony w oddali. Po prostu cudo :tak:
groszek - 2022-07-07, 22:11

Tomek jak doszedł do schodów zawrócił. Zielony szlak sprawdził Krzyś i ponoć jeszcze bardziej stromo. Pewno odpuszczę. Pójdziemy do Czerwonego Klasztoru, albo nad Dunajec.
Maks wszedł i zszedł ale ciągle po schodach to dla niego męczące i ciągłe asekurowanie go mnie męczy.w jedna stronę szliśmy 2 godziny i w drugą dwie. Dziś zrobiłam 12330 kroków i po obiedzie poszłam spać...
Pamiętam jak mnie to denerwowało jak moi rodzice na wczasach ucinali sobie drzemkę po obiedzie, a teraz robię to samo :cool2:

Dojechały dziewczyny ale nie byłam wieczorem na dole to nie wiem co ustaliły na jutro.
Iga w każdym razie jak zjadła obiad to powiedziała że nigdzie nie idzie bo za dużo zjadła. I jak boa będzie trawić.
Pozwalam sobie na takie żarty bo na wakacjach nikogo jeszcze nie ochrzaniła to może i mnie się upiecze

boszka59 - 2022-07-07, 23:16

Ja dziś 15000. Jeszcz długo spacerowaliśmy nad Dunajcem a jutro chcę iść do Czerwonego klasztoru. Adam bał się przy schodzeniu czego nigdy nie było. Nie doszliśmy do końca bo dużo go to kosztowało nerw. Coś się mu pozmieniało.
angelika kuspa - 2022-07-08, 07:31

Doszliśmy do Trzech Koron, faktycznie góra niby nie wysoka ale dość wymagająca . Jak zwykła schody najbardziej męczące a szczególnie przy schodzeniu i dość ślisko . Do wejścia na taras czekaliśmy ponad 1,5 h . Dzisiaj łydki bolą i też dzisiaj idziemy do Czerwonego Klasztoru.
groszek - 2022-07-08, 14:38

Wszyscy byliśmy w Czerwonym Klasztorze.
Bardzo malownicze miejsce :arrow: zdjęcia na NF
Słowacy jednak rzadziej spływają Dunajcem niż Polacy.

groszek - 2022-07-09, 17:06

:arrow: zdjęcia z dzisiejszej wycieczki tu
aniak - 2022-07-09, 18:05

Fajnie Was zobaczyć :spoko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group