To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - PIENINY - Trzy Korony - 03-16.07.2022

groszek - 2022-07-10, 10:12

Wczoraj wieczorem widzieliśmy z bliska balony i można było unieść się w nich parę metrów nad ziemią.
:arrow: o balonach w wątku z wakacji22

groszek - 2022-07-11, 15:16

To znowu ja. Najmniej chodzę ale najwięcej piszę. Dziś o widoku z 3 👑👑👑
:arrow: w tym wątku

Maria74 - 2022-07-11, 15:25

Pięknie macie :-) Stoliki męskie i żeńskie też fajne :lol:
groszek - 2022-07-11, 22:25

:tak: jest fajnie nawet jak się wygląda z okna :cool2: zasadzam się na reportaż zdjęcia z okien naszych pokojów.
angelika kuspa - 2022-07-11, 22:44

Jest bardzo fajnie nawet jak się idzie w deszczu, ale z fajną zgraną grupą. :tak:
groszek - 2022-07-12, 10:10

W samotności też można pomarzyć że się idzie do Santiago drogą SW Jakuba :tak:
Witajcie we wtorek . Do południa ma nie padać...zobaczymy kościół sw. Katarzyny. Jest tam jakaś wystawa bo to zabytek nieczynny kultowo

groszek - 2022-07-13, 17:45

Utworzyłam folder na zdjęcia pt. Ach Pieniny 2022
:arrow: tu
Dodawajcie zdjęcia ze szlaków :spoko:

Dziś była super wycieczka. Wpłynęliśmy Przełomem Dunajca i weszliśmy na Sokolicę i górami wróciliśmy do schroniska.

babciajanina - 2022-07-14, 09:22

Prawdziwi z Was turyści, najpierw spływ a potem jeszcze Sokolica :spoko: . Ta niezwykła sosna już niedługo będzie zupełnie ogołocona z gałęzi :nie:
Jeżeli ktoś znajdzie wolną chwilę to proszę o informacje: jak można zorganizować sobie spływ-chodzi mi głównie o powrót / jakis przewóz/
Na razie próbuję planować spływ jesienią - widoki sa wtedy oszałamiajace :-)
Jednak u nas różnie bywa z tym planowaniem, wszystko zależy od samopoczucia M i w tym roku już kilkakrotnie trzeba było w ostatniej chwili odwoływać wyjazdy :nie:
Złe wspomnienia zostawiam - myślę pozytywnie :spoko:

angelika kuspa - 2022-07-14, 15:31

My spływ tratwą załatwialiśmy na miejscu w Sromowcach Niżnych. Główna baza startowa jest w S. Wyżnych koszt 1 osoby 80 zł. Jest tu wiele reklam gdzie oferują również transport . My płynęliśmy do Szczawnicy i wracaliśmy przez Sokolicę do schroniska piechotą. Można też wypożyczyć rowery w Szczawnicy i zostawić je w innej wypożyczalni w Sromowcach .
groszek - 2022-07-14, 15:45

W hotelu "Na Przełomie" w Sromowcach Niżnich jest kasa biletowa i można kupić spływ w cenie jak pisała Angela + 15 zł od osoby jak chce się wrócić do Sromowców busem ze Szczawnicy. Tak wracał Groszek z Maksem. Busy odjeżdżają co pół godziny - lub jak się zapełnią. Podobnie tratwy, trzeba czekać, aż zbierze się 10-12 osób na jedną tratwę. Wczoraj i dziś ogromny ruch i Dunajec rozkwita kolorami kajaków i pontonów, które obecnie są chyba bardziej popularne niż tratwy...
groszek - 2022-07-15, 18:15

My dziś poszliśmy czerwonym i niebieskim szlakiem za Czerwonym Klasztorem na przełęcz Cerla a potem zeszliśmy i jeszcze raz obejrzeliśmy Czerwony Klasztor.
Z przełęczy Cerla z niebieskiego szlaku jest fajny widok na Trzy Korony i przełom Dunajca , a z czerwonego szlaku na Tatry.
Tam też jest szlak rowerowy do Szczawnicy i wielu Polaków z niego korzysta.
:arrow: kilka zdjęć z przełęczy Cerla

Iga - 2022-07-16, 22:53

Jestem. Dziwne uczucie, kiedy możesz odpalić internet w dowolnym momencie 😉
Ania widzę, że popisałaś sama z sobą. Dojechałam godzinę temu do domu. Nic nie wypakowuje. Może jeszcze gdzieś pojadę.

Iga - 2022-07-16, 22:53

❤ za mile spędzony czas.
groszek - 2022-07-17, 08:43

Iga napisał/a:
Dojechałam godzinę temu do domu. Nic nie wypakowuje. Może jeszcze gdzieś pojadę.

Tô na jaką górę jeszcze po drodze się wdrapalaś?
My zaliczyliśmy wizytę w Centrum Nauki Da Vinci na Podzamczu pod Chęcinami.
Wystawiony pawilon z funduszy unijnych prawie w polu?! Nie wiem kto tam dociera. W aplikacji pokazywało szczyt odwiedzin , a było kilkanaście osób...
Ekspozycja -nie powiem- ciekawa . Zmierzyłam sobie pojemność płuc, ciśnienie krwi, ilość wody w organizmie i BMI :roll:
Maksa zaciekawił symulator jazdy autem no i pojechał tak, że ma taką koordynację jak by był po zażyciu marihuany :roll:
Resztę przeleciał bo przecież jedziemy do domu to trzeba wsiąść i jechać.

angelika kuspa - 2022-07-17, 19:55

Wczoraj staliśmy w takich korkach, że nasza podróż zamiast 6 godz. trwała prawie 8. W domu byliśmy o 16.50. Wyjechaliśmy chyba pierwsi a byliśmy ostatni na miejscu .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group