To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Turnusy rehabilitacyjne - PIENINY - Trzy Korony - 03-16.07.2022

babciajanina - 2022-07-17, 22:17

Myślałam, że turnus trwał będzie 2 tyg - a to już koniec. Wszystko co dobre i miłe tak szybko sie kończy :-( . Ważne jest by być zadowolonym z pobytu- no i przecież pozostaja wspomnienia :-) / te zwykle nie posiadają wad / ;-)
Korki na drogach są paskudne-w tym roku taka mieliśmy drogę nad morze :nie: / na dodatek był wypadek/ i trzeba było sie tłuc chęchłami. :nie:
Jeszcze nigdy tak długo nie jechaliśmy. :-(

groszek - 2022-07-18, 07:34

Pieniny są za małe na apetyty wspinaczkowe naszych koleżanek ;-) :lol: . Jakby nie padało to w trzy dni zrobiłyby wszystkie trasy...

Dlatego w przyszłym roku znów wybór padł na Murzasichle. Wtedy będzie turnus 2 tygodnie.

baronek - 2022-07-18, 08:07

My ominęliśmy korki. Do Bielska pojechaliśmy przez Słowację. Wprawdzie dużo jechaliśmy przez teren zabudowany, a tu ograniczenia do 50 km/h, potem po naszej stronie Korbielów, Jeleśnia i tak ciągiem kilkadziesiąt kilometrów, ale przynajmniej jechaliśmy. A wczoraj rano ruszyliśmy i płynnie dotarliśmy do domu.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Było - jak zawsze - super! :tak:

Iga - 2022-07-18, 16:46

No nie zupełnie, jakby nie padało. Miałam ochotę jeszcze pojeździć na rowerze.
babciajanina - 2022-07-18, 22:01

Tak właśnie jeżdzimy na baseny termalne w Oravicy na Słowacji - przez Bielsko, Korbielów.
Na Słowacji są wysokie mandaty za przekroczenie prędkości / coś o tym wiemy - jakos nam sie upiekło :shock: / Teraz jeżdzimy bardzo ostrożnie :lol: . Taka samą trasę przez Słowację pokonujemy drogę do Zakopanego, Murzasichla czy Gilczarowa.. :tak:
Bardzo nie lubimy jazdy zakopianką / kilka lat temu wracaliśmy 8 godzin po świętach Bożego Narodzenia :wow: Takie sytuacje skutecznie zniechęcają do jazdy zatłoczonymi drogamii :nie:

baronek - 2022-07-19, 07:10

Hej, czy kogoś jeszcze dopadła zemsta Dunajca? Bo nie wiem, czy u Krzyśka to zatrucie czy wirus. Zaczęło się w niedzielę...
angelika kuspa - 2022-07-19, 10:28

Kornelia miała dzień przed wyjazdem, ale ona tylko dreszcze i ból głowy , ale ona jest z tych co biegunki i wymiotów nigdy nie ma. Rodzina Ani Powały wszyscy mieli, to Zosia przywiozła z koloni.
baronek - 2022-07-19, 11:53

Krzysiek poza tym, że raz zwymiotował, narzeka na silny ból głowy. Wychodzi więc na to, że wirus.
angelika kuspa - 2022-07-19, 15:24

Tak Nelę też cały dzień bolała głowa gdzie ona nigdy nie narzeka. Teraz niestety przeszło to w ból gardła i ledwo mówi. Mam nadzieję że już z nikim tym wirusem dzielić się nie będą .
babciajanina - 2022-07-20, 20:19

Ciekawi mnie dlaczego mówicie o zemście Dunajca :roll: ' o egipskiej zemście Faraona to słyszałam/ :-) . Czy to jest jakaś lokalna powiastka lub legenda ? :-)
groszek - 2022-07-20, 21:33

Ja nie wiem, nic flisak na tratwie o tym nie godoł, ale może na pontonach była jakaś opowiastka?
baronek - 2022-07-21, 07:39

To ja nawiązałam niezidentyfikowanymi problemami jelitowymi do egipskiej zemsty Faraona. Taka parafraza. ;-)
boszka59 - 2022-07-21, 16:22

No i tak powstaje nowa pienińska legenda😄
Iga - 2022-07-22, 23:12

Zapomnieliśmy w tym roku o przysiadach!
baronek - 2022-07-23, 08:17

Ale czy przez to gorzej nam się chodziło? :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group