To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Zakątek 21
Forum rodziców i przyjaciół dzieci z zespołem Downa. Porady, wsparcie, wymiana poglądów... Zespół Downa to nie koniec świata. Zajrzyj do nas - zobaczysz, że świat ma wesołe pomarańczowe barwy, a zupełnie blisko są ludzie gotowi Cię wesprzeć.

Sprawy techniczno-komputerowe - Jak wstawić zdjęcie

nefre - 2010-03-11, 15:30

ehhh,
coś z Fotosikiem nie tak, nie można dodać zdjęć, chcą, bym się zarejestrowała, a jak wchodzę i klikam, by się zarejestrować, to nie działa mi.
Przez żabę teraz też próbowałam, ale tam z kolei magluje zdjęcie już 15 minut i nic... :-(
jak jeszcze można wstawić zdjęcie?

romaya - 2010-03-11, 15:33

nefre, załóż konto tu Ja mam i polecam :spoko: Ściągasz program i ładujesz na stronę tyle zdjęć z kompa ile chcesz.
ewelkaa - 2010-03-11, 15:33

Nefre ja też myślałam, że trzeba się zalogować na fotosik.pl...Spróbuj powiększyć okno i tam z prawej strony w dolnym rogu powinno Ci wyskoczyć Przeglądaj. Nie trzeba się logować :cry: chyba, że coś się zmieniło w ciągu 2tygodni
basia_2 - 2010-03-11, 15:36

Ja wykasowałam stare zdjęcie i chciałam wstawić nowe,niestety nie udało mi się zmniejszyć.Nie można by jakoś zmienić tych wymagań na łatwiejsze i prostsze w obsłudze.
nefre - 2010-03-11, 15:41

ewelkaa, spróbuj dodać przez Fotosik, mi nie wyskakuje niestety okno do przeglądania. Mam tylko miejsce do zaznaczenia czy miniaturka, czy zdjęcie większe, a tuż pod tym pola do zalogowania się... :-(

ściągam picassa, zobaczę :-)

ewelkaa - 2010-03-11, 15:48

Nefre nawet jak powiększysz to okno z fotosika??mi wyskakuje normalnie przeglądaj...właśnie sprawdziłam


Alicja - 2010-03-11, 16:15

romaya napisał/a:
załóż konto tu Ja mam i polecam :spoko: Ściągasz program i ładujesz na stronę tyle zdjęć z kompa ile chcesz.


Też wprowadzili ograniczenia ;/

nefre - 2010-03-11, 16:16

a jaką masz przeglądarkę? ja wcześniej miałam IE i działało mi normalnie, teraz mam Mozillę. Ale dawno nie wstawiałam żadnego zdjęcia.
Nawet jak powiększę, to nie mam okna do wklejania, tylko do logowania :-(

ewelkaa - 2010-03-11, 16:19

Ja mam Mozillę też..dziwne :-?
moni30.30 - 2010-05-11, 01:00

Nefre ja też siedzę już od godziny i kombinuje jak dodać zdjęcie ;/ przecież kiedyś dodawałam normalnie bez większych kombinacji a tu znowu problem mam :-( u mnie jest identycznie jak u Ciebie, jak coś zdziałasz to rzuć info ;-) aha..też mam mozille.
grażyna - 2010-06-26, 16:22

Zauważyłam, że po jakimś czasie wstawione zdjęcia mogą "znikać". Np. w wątku Anety znikło mi tak kilka fotek(sprzed 2lat). Czy macie na to jakiś sposób, a może to normalne, że z czasem ich nie ma? Wrzucam przez imageshack.
kabatka - 2010-06-26, 19:44

Obawiam się, że to normalne Grażynko :-( To są darmowe serwery, na których po jakimś czasie fotki są kasowane czy też nadpisywane nowymi. Żeby mieć fotkę na wieki wieków, trzeba by posiadać swoje (wykupione najczęściej) miejsce w sieci.
Marzenia - 2011-01-31, 19:30

Nie mogę wstawić zdjęć. :-(

Pokazuje się taka informacja:

Cytat:
Zakazany
Nie masz dostępu do / tools/upload4forum / na tym serwerze.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1 + lenny9 z serwerem Suhosin-Patch na www.fotosik.pl Port 80


Nic z tego nie rozumiem...dlaczego nie mam dostępu...może ktoś mi wyjaśni... :prosze:

affelti - 2012-02-08, 17:36

POMOCY!!!! Ja też nie mogę wstawić zdjęć, wyskakuje jakiś error(IO) Próbowałam kilka razy i nic, co mam zrobić??????
Grażyna O. - 2012-02-08, 18:12

Mnie zdjecia dodaje, może twoje jest za duże? Spróbuj go pomniejszyć.

Próba



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group