FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
II Zakątkowy Zlot - lista obecności, zgłoszenia, pytania
Autor Wiadomość
Alicja 
złotousty
Założycielka forum i stowarzysznia Zakątek 21


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 14111
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2010-06-09, 15:40   

Ja myślę Aniu,że nawet trzeba :tak:
_________________
Od osoby z zespołem Downa nie warto odwracać głowy.
Gdy człowiek spojrzy w jego oczy,może w nich ujrzeć świat,w którym każdy chciałby żyć...

Jak powstał Zakątek 21
 
 
magura 
moderator
zakręcony tata Cysia


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 4076
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-09, 18:06   

Dawaj, dawaj - będą miały kabaty roboty bo ode mnie dostali całą kartę (ja nie mam czasu na to teraz choć chęci wielkie).
_________________
:arrow: Liski_5 to Lusi, Michał (vel magura) i nasze Liski-urwiski: Paweł (14), Marcinek z zD (08.05.07) oraz Zosia (8).
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-09, 18:25   

Aniu tylko nie więcej niż 10 - tak jak w tamtym roku, wybieramy te najlepsze :tak: Najlepiej, gdyby to były zdjęcia np. z warsztatów z Makatonu - bo tych nie mam.
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
mm 
trajkotek


Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 1656
Wysłany: 2010-06-09, 21:09   

Z przyjemnością wkleję i ja swoje fotki. Od lewej Marzenia z Aneczką, ja z Agatką i Eelussia z Adasiem.





Tu Adasiek taki jaki jest w rzeczywistości roześmiany. Uśmiech z buziola mu nie schodzi. Mama oczywiście zakochana w syneczku ;-)






Tu nasza poranna kawka. Od lewej Kropeczka, Aniak, Kasia O 35 i Marzenia.




Za radą Margolci zabraliśmy kaloszki i to był świetny pomysł. Najlepsze zabawy były w kałuży. ;-) Agata była zachwycona.



Aneczka Kasi O 35. Z Kasią udało nam się dłużej porozmawiać. Dzięki za wspólne spacerki i pogaduchy.




Tak właśnie wyglądały nasze pogaduchy.




Tu mój M przy pożegnaniu z Adasiem. Trudno było się rozstać. Ale za 2 tygodnie mamy ponowne spotkanko.



Na koniec zakątkowy tort, który był przepyszny. O Dunkanie przy torcie zapomnieliśmy.



Serdecznie dziękuję za wszystko. Dla mnie te spotkania miały inny wymiar jak dla pozostałych. Było trochę łez. Po przyjeźdżie natychmiast pobiegłam do Piotrusia zapytać go co dalej. Miałam w głowie burzę emocji. W poniedziałek nie poszłam do pracy. Poprosiłam o wolne. Dziś jest bardzo dobrze. Od 2 lat nie byłam tak wyciszona, pełna wiary, spokojna, choć niepogodzona. Wszyscy jesteście wspaniałymi rodzicami. Miło jest się otaczać takimi ludżmi.
_________________
mama aniołka Piotrusia
(ur.9.12.2007r - 1.02.2009r), Agatki (ur.20.05.2003r.) i Marietty (ur.14.03.1991r)
"Nie ma sytuacji bez wyjścia.
Kiedy Bóg drzwi zamyka to otwiera okno."
ks. Jan Twardowski
 
 
angelika kuspa 
złotousty


Pomogła: 4 razy
Wiek: 48
Dołączyła: 23 Paź 2007
Posty: 3718
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: 2010-06-09, 21:43   

My też pokażemy swoje fotki, ale z Makatonu też nie mamy :nie:

Dzieciaki na trampolinie: z przodu Piotruś Aniak, z boku Adaś Elusii, za nim moja Ada, a z drugiej strony bokiem Ania Marzeni i Aneczka KasiO35.

Czas na kąpiel- oczywiście to moja Weronika, a na leżaku Grażyna z Tomeczkiem, a stoi Kropeczka.

Moje dwie gwiazdy, Ada sprawdza do czego lepiej nadają się te okulary na słońce czy do pływania.

A oto ten strumień w basenie.

Dzień Dziecka.

Weronika na tle pięknych krajobrazów.

Weronika raz jeszcze nad strumykiem.
_________________
Angelika, mama Weroniki 23l.,Kornelii 17 l. i Adrianny (17.09.07 r. z zD)
 
 
kabat 
admin
Członek Stowarzyszenia


Wiek: 48
Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 329
Skąd: z Zakątka
Wysłany: 2010-06-09, 21:45   

magura, zgadza się, jest sporo zdjęć, że nie wiadomo które wybrać. Na razie przefiltrowałem je pobieżnie i chwilowo nie wiem co dalej. :nie: Bo wszystkich nie wstawię przecież, nikt nie jest w stanie oglądać pół wieczoru serii zdjęć.
Oczywiście nadsyłajcie zdjęcia, ale prośba o wybranie 10 najlepszych, najciekawszych i najbardziej wartościowych - cokolwiek to znaczy. ;-)
_________________
Martin, tata anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
mm 
trajkotek


Dołączyła: 20 Maj 2009
Posty: 1656
Wysłany: 2010-06-09, 21:49   

Angelika, Twoje dziewczyny to prawdziwe morsy. Uwielbiają wodę. Weronika to już panienka. Gratuluję dzieczynek.
_________________
mama aniołka Piotrusia
(ur.9.12.2007r - 1.02.2009r), Agatki (ur.20.05.2003r.) i Marietty (ur.14.03.1991r)
"Nie ma sytuacji bez wyjścia.
Kiedy Bóg drzwi zamyka to otwiera okno."
ks. Jan Twardowski
 
 
Margola 
moderator
Członek Stowarzyszenia - rzecznik prasowy


Wiek: 50
Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 7779
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-06-09, 22:16   

kabat napisał/a:
Bo wszystkich nie wstawię przecież, nikt nie jest w stanie oglądać pół wieczoru serii zdjęć.


Bo nie zna życia, kto nie służył w marynarce.... ;-)

To Ci pewnie nie pomoże, ale np. ja bym poświęciła, w kawałkach, ale owszem. Uwielbiam zdjęcia.
_________________
Margola Mama Karola 13.03.2002, Kasi 30.06.2010 i ciocia Marcinka z zD (08.05.07)

W ludzkim sercu toczą walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój. Zwycięży ten, którego karmisz.
 
 
kasiao35 
nawijacz


Wiek: 52
Dołączyła: 02 Cze 2008
Posty: 779
Skąd: Brwinów/Warszawa
Wysłany: 2010-06-09, 22:27   

To i ja dodam parę, ale takich troszkę innych, żeby nie powielać ;-)

Piotruś Aniak i moja Aneczka na schodach, na pogaduchach ;-)


Wieczorowe granie i śpiewanie :roll:


Basen wieczorową, burzową porą :-)


A gdzie to tak wszyscy patrzą :lol:


Ech..., wspaniałe wspomnienia :roll:
_________________
"Miłość wam wszystko wyjaśni" JPII

Kasia, mama Ani z ZD (ur.17.04.2008), Emilki 7l, Zuzi 11l i Kuby 14l
 
 
Bogusława
mruczek

Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 61
Wysłany: 2010-06-09, 23:11   ZLOT II

Dziękuję wszystkim uczestnikom Zlotu za przemiłe spotkanie - najbardziej za możliwość choć "malego" poznania Was wspanialaych Zakatkowiczow - wspanialych ludzi ! Szkoda, ze tylko przez chwilkę, pomijajac oficjalny Makaton (szkoda, ze nie wiedzialam nieco więcej o uczestnikach, przygotowalabym coś nowego - zajęcia z Castillo Moralesa), zaledwie jeden dlugi przemiły (choć zimny, ale gwieździsty) przy gitarze Roberta i rozmowach wieczór. Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam :papa:
 
 
Tuśka 
złotousty
Zbigniewkowa mama


Pomogła: 4 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Lut 2008
Posty: 3037
Skąd: z domu
Wysłany: 2010-06-10, 06:29   

O, to by było już bardziej dla mnie, tzn. Morales. :-) Nic, co się odwlecze, to nie uciecze.
_________________
"Szczęśliwi, którzy potrafią śmiać się z samychsiebie.
Będą mieli zabawę i radość przez całe życie." ks. T. Fedorowicz
www.zbysiozielinski.cba.pl
www.zapiskituski.blog.onet.pl
 
 
maj1820 
trajkotek

Dołączyła: 09 Lut 2009
Posty: 1576
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2010-06-10, 06:40   

Kochani fajne macie wspomniena bo jak by inaczej :spoko: Foteczek wstawiajcie jak najwiecej coby choć można było popatrzeć na Was :-) .
_________________
mama Jędrzeja 30.11.07 z ZD
 
 
magura 
moderator
zakręcony tata Cysia


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 4076
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-10, 11:59   

Ja nie widzę przeciwskazań by 3 zlot też był Makatonowy. Wszak dzieciaczki rosną, potrzeby ale i możliwości będą im się zmieniac.

Martinie, Moniko - przecież "wytrzaskałem cały magazynek" na Makatonie i wręczyłem wam wszystkie zdjęcia. Przygotuję coś z tego. Z pewnością pojawi się też i pełniejsza z tej części relacja po ustaleniach z Bogusią.

Poza tym kilka fotek z Makatonu znajdziedziecie :arrow: na Zakątkowej stronie na facebook'u.
_________________
:arrow: Liski_5 to Lusi, Michał (vel magura) i nasze Liski-urwiski: Paweł (14), Marcinek z zD (08.05.07) oraz Zosia (8).
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-10, 19:27   

Lisu, ja jeszcze nie zaglądałam do Twoich fot, Martin je częściowo segregował, ja mam dopiero zamiar. Jeśli mówisz, że są, to są :-)
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
magura 
moderator
zakręcony tata Cysia


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 4076
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-06-11, 01:30   

No to ja też zaproszę na mini-relację :arrow: na Pocztówki a hurtowników takich jak Margola skieruję od razu :arrow: do wszystkich fotek (proszę sobie trochę zarezerwować czasu - około 100 fotek, najlepiej oglądać w pokazie zdjęć i oknie przeglądarki do pokazu - klawisz F11).
Kto nie lubi dużych pokazów może sobie podejrzeć :arrow: mniejsze wersje tutaj.
Obie wersje galerii posiadają podpisy tak aby również i użytkownicy nie znający pewnych twarzy mogli się zorientować. Proszę jednak o wyrozumiałość - ja sam mam kiepską pamięć więc jeśli wkradł się błąd proszę o sygnał.

Tutaj tylko kilka fotek. Zdecydowałem się na Oskarowe Pary ;-)



Rodzina w komplecie: kropeczka, Jarek i Ola



kasiao35 i Ania




Frankorodzice ;-)



Kasik i Jacek



Alicja i Wojtek



Mija i Robert



Ewelina i Hania



Darek O. i Tomek



Ania groszkowa



boszka59



angelika kuspa




Panie, które wiecznie motają - Margola i Grażyna O.



Sławek i Magda



monniks, Weronika i Gabrysia



eelusiaa, Adaś i...? (Elu, pomóż :roll: )



mm i Marcinek



I na koniec para nr I - Kabat i jego aparat :lol:


...i tak można by bez końca. Kto się czuje pominięty, urażony zapraszam do galerii na Pocztówki, a kogo tam nie ma ten gapa i trzeba przyjechać na III zlot :ntaneczny:
_________________
:arrow: Liski_5 to Lusi, Michał (vel magura) i nasze Liski-urwiski: Paweł (14), Marcinek z zD (08.05.07) oraz Zosia (8).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu