FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Klebsiella pneumoniae
Autor Wiadomość
grzesiula_303 
gaduła

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 207
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-12-11, 13:20   Klebsiella pneumoniae

Witam, u mojego syna w wymazie z nosa stwierdzono Klebsiella pneumoniae, niestety wylądowaliśmy w szpitalu bo spowodowała zapalenie oskrzeli. Na początku były to niewielkie zmiany oskrzelowe a teraz po dwóch tygodnia leczenia antybiotykami, wziewkami ze sterydów jest fatalnie, czy może któreś z Waszych dzieci miało tą bakterię ( wcześniej mieliśmy ja w kale ok miesiąca był leczony i wreszcie ją wytępili). Teraz synek jest w kiepskim stanie, jestem wściekła bo jak przyszliśmy do szpitala to tylko trochę pokasływał ale ogólnie był w dobrym stanie, miał apetyt i był ożywiony, teraz kaszle strasznie, często ulewa bo go wydzielina męczy, nie chce jeść. Jestem załamana. Synek ma 4 miesiące i tydzień a tylko trzy tygodnie byliśmy w domu, ciągle mu coś dolega :cry: a czeka nas jeszcze operacja bo synek ma chorobę Hirszprunga. Zastanawiam się ile jeszcze zniosę :płacze: Przez te problemy nie możemy się rehabilitować, synek nawet główki nie trzyma sam, jestem chyba w kiepskim stanie bo czasem mi się wydaje, że już nie dam rady i chciałabym żeby Bóg go zabrał...
_________________
Mama Bartosza ( 28.06.2007) , Igorka z ZD ( 02.08.2011) i żona całkiem fajnego Grześka:)
 
 
Mama Ewy 
trajkotek


Dołączyła: 15 Sty 2010
Posty: 2099
Wysłany: 2011-12-11, 16:03   

Mamo Bartusia!
Wytrzymaj jeszcze ,nie poddawaj sie tak łatwo.O bakterii nic Ci nie napiszę.
Szpitale zawsze tak działają na psychikę.Życzę Ci sił,by ochraniać dzieciątko .
Chciej je jak najszybciej zabrać do domu.
Ukochać i wspomóc.
Tyle mam już swoich dzieci nie może utulić...
Walcz kochana!
_________________
Ewci z zD
 
 
Joanna 
trajkotek
joanna


Wiek: 47
Dołączyła: 05 Gru 2006
Posty: 2185
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2011-12-11, 19:14   

Maja miała jak miała 3 latka, ciężkie do wytępienia ale nam się udało, Majce też zeszła na oskrzela i z początku na dwa antybiotyki nia zareagowała miała ciągle ponad 40 stopni ale trzeci antybiotyk pomógł (miała potem zrobione próby na jaki bakteria jest wrażliwa) a z nosa wytępiliśmy przy pomocy polyvaccinum jak dobrze nazwę pamiętam, z tym że najpierw młoda musiała wyzdrowieć. Teraz dla odmiany leczymy gronkowca złocistego. ;/
_________________
Asia mama Mai 23.09.2006 i chłopaków
 
 
grzesiula_303 
gaduła

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 207
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-12-20, 21:18   

Uf jesteśmy już w domu po ponad 3 tygodniach :-) W między czasie wszystko się wyjaśniło, tak długo to trwało, bo przyplątała się kolejna bakteria :-x Znowu przed nami kilka dni pozornej normalności i wyjazd do CZD.Dziękuję wszystkim za słowa otuchy.
_________________
Mama Bartosza ( 28.06.2007) , Igorka z ZD ( 02.08.2011) i żona całkiem fajnego Grześka:)
 
 
vagabunda8 
złotousty


Pomogła: 35 razy
Dołączyła: 09 Mar 2011
Posty: 8813
Wysłany: 2011-12-20, 21:24   

Super że możecie troszkę odetchnąć domowymi pieleszami. Nie ma to jak święta w domku :spoko: :*
_________________
BaHa mama Antka
__________________________________________
"Najgorszą wadą człowieka bez wad jest to, że nie ma wad, więc się nie przejmuj, gdy ktoś powie, że jesteś okropny"
 
 
bebe 
nawijacz


Wiek: 73
Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 1086
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2011-12-20, 21:24   

Kochana hiszprung powoduje ze kał może wydostawać się nosem i ustami .Bartus miał1,5miesiąca jak był operowany w CZD.Jest teraz fajny wielki chłop.
_________________
Bartosz-urodzony 23 V 2003 Wnuczek

Nic mnie tak nie boli, jak bezmyślność.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu