FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
MARIA **** Zakopane
Autor Wiadomość
basia_s 
gaduła


Wiek: 45
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 207
Skąd: Łuków
Wysłany: 2012-05-22, 17:31   MARIA **** Zakopane

Znalazłam taki Pensjonat Maria 5 organizują tam turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON, mają miejsca na ten rok latem. Turnus raczej wypoczynkowo-rekreacyny ale w warunkach **** i cena przystępna. Czy ktoś się jeszcze skusi? Może jakiś wspólny termin wybierzemy.
_________________
Mama Michałka z ZD ur 07.02.2009

Naszym marzeniem byłeś Ty. Spełniłeś wszystkie nasze sny. Stałeś się częścią naszego życia. Jesteś największym cudem odkrycia.
 
 
boszka59 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 2838
Wysłany: 2012-05-22, 18:59   

Dwie osoby to już 3500.Ja chyba wolę trochę dołożyć i żeby były zajęcia dla dziecka. Tymbardziej że tam raczej będą dorośli i dzieciaki nie będą miały towarzystwa.
Nic nie ma o placu zabaw czy sali zabaw.
_________________
Adaś ur27 03 2003 i cztery dorosłe córy, dwóch dorodnych wnuków
 
 
basia_s 
gaduła


Wiek: 45
Dołączyła: 19 Kwi 2009
Posty: 207
Skąd: Łuków
Wysłany: 2012-05-22, 20:24   

Nam pani powiedziała ,że jeśli będę z mężem , to płacimy tylko za dwie osoby dorosłe. Jadac np. w czerwcu do naszej trójki ja, mąż i Michał dopłacali byśmy tylko 1386zł, mamy 1614 dofinansowania.Tak nam wyliczono. Pytałam o termin 18 czerwiec - 1lipiec. Dzieci do lat 3 są za darmo. Michał chodziłby tylko na zabigi a któreś z nas musiałoby z tych zabiegów zrezygnować aby była taka cena. Turnus oczywiście typowo wypoczynkowy. Ale ja takiego własnie szukałam bo w ciągu roku Michał ma 38 godzin w miesiącu indywidualnych zajęć. A w Zakopanym i okolicach atrakcji dla dziecka nie brakuje. Nie zamierzamy siedzieć tylko w Ośrodku. Pozatym górski klimat to samo zdrowie.
Może się ktoś jednak skusi.
_________________
Mama Michałka z ZD ur 07.02.2009

Naszym marzeniem byłeś Ty. Spełniłeś wszystkie nasze sny. Stałeś się częścią naszego życia. Jesteś największym cudem odkrycia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu