FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
doświadczenia z lekarzami...
Autor Wiadomość
floksa 
gaduła
szczęśliwa i spełniona mama:)


Dołączyła: 12 Lut 2012
Posty: 252
Skąd: Puławy
Wysłany: 2012-06-23, 10:19   doświadczenia z lekarzami...

Witam. W ciągu pięciu miesięcy życia Nadusi blisko połowę spędziła w szpitalach...różnych...najbardziej profesjonalne podejście wg mnie mają lekarze w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu...naprawdę wielki szacunek...pracują tam lekarze naprawdę oddani pacjentowi i jego rodzinie...profesorowie kłaniaja Ci sie pierwsi na korytarzu...pytaja o dziecko nawet jeśli nie są Twoim lekarzem prowadzącym...potrafią wysłuchać z cierpliwością tego co masz do powiedzenia, Twoich obaw i odpowiedzą na każde dręczące Cie pytanie...są uśmiechnięci i serdeczni...szczególnie zapadł mi w pamięci lekarz z pooperacyjnej...dr Grzybowski...kiedy po operacji mogliśmy wejść do malutkiej to on pierwszy nas poinformował o wszczepieniu rozrusznika u Nadusi...widząc nasze przerażenie ze szczególami nawet z rysunkami opowiedział nam na czym to wszystko polega i uspokoił nas...powiedział że jeśli będzie trzeba nawet pięc razy nam to będzie wyjaśniał aż zrozumiemy...ciepły,cierpliwy,wyrozumiały i serdeczny...oczywiście nasza prowdząca dr Zeifert...super babka...rzeczowa,profesjonalna...pogadasz z nią na każdy temat...nawet popsioczy z Toba na służbę zdrowia...super podejście do dzieci...potrafi malucha tak zaczarować że leży spokojnie tyle czasu ile jej potrzeba na badanie...
naprawdę wszyscy zasługują na słowa uznania i nie sposób tu wymieniać wszystkich bo jest ich całe mnóstwo...kardiolodzy kardiochirurdzy anestezjolodzy radiolodzy i panie pielęgniarki....SUPER!!!! dziękujemy że spotkalismy Was na swojej drodze...to Wy pomogliście nam przetrwać ten trudny czas...
_________________
mama Nadusi z zD 02.01.2012

Zdjęcia Nadulki: http://www.zakatek21.pl/f...light=nadu%B6ka

Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
 
 
mija 
złotousty
Członek Stowarzyszenia


Dołączyła: 03 Paź 2006
Posty: 6174
Wysłany: 2012-06-23, 13:48   

Floksa, też słyszałam dużo dobre o Zabrzu.
Cieszę się , że na takich świetnych lekarzy trafiliście .
_________________
mija - mama Bianeczki ur. 11.04.2005 r
 
 
kulka 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 2529
Wysłany: 2012-06-23, 14:35   

To ja dorzucę swoich ulubionych lekarzy, prowadzących Wiktora:
1) Nasz pediatra - dr Kaczmarek. Wszystko wyjaśni, odpowie na każde pytanie, poświęca chętnie czas, da każde potrzebne skierowanie, antybiotyk u niej to ostateczność. I zachwyca się Wiktorem, cieszy z jego postępów.
2) Nasz neurolog dr Nadolski - jedyny lekarz z CZMP mówiący do mojego dziecka, prowokujący je do uśmiechu, śmiejący się do niego. Przyjmie, jesli tylko może, załatwi konsultację na zaraz, uspokoi znerwicowana matkę ;-)
Chwalmy dobrych lekarzy. Są tacy :tak:
_________________
*Nie ma przyjaciół, ani wrogów. Są tylko nauczyciele*
 
 
julina 
trajkotek


Wiek: 45
Dołączyła: 06 Lut 2010
Posty: 2306
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-06-23, 16:00   

Kulka chwalisz Nadolskiego :wow: :wow: :wow: . Ja mam zupełnie odmienne zdanie na jego temat, a miałam z nim " przyjemność" spotkać się w sparwie Julki i Bartka . Bartek według niego tak świetnie się rozwijał i miał takie super napięcie,że nie dał nam skierowania na rehabilitację ( młody miał 4 tygodnie wtedy), a ogólnie stwierdził,że Bartek to taki " nietypowy Down". Nie ukrywam,że musiałam się powstrzymać by w ry.. mu dać :evil: .
Jak dla mnie super lekarzem jest:
1) dr. Machnia-lekarz rehabilitant, człowiek dusza, za kazdym razem sparwdza dokładnie dziecko, przychodzi na rehabilitacje i obserwuje dziecko. Nie robi problemów z żadnym skierowaniem, wnioskiem.
2) dr Andrzejewska- neurolog. odpowieda cierpliwie na każde pytanie, super podejście do dzieci. Bartek na każdej wizycie był wycałowany, wytulony , wychwalony.
_________________
Monika mama Julci ( 13.05.2003) i Bartosza z ZD ( 24.11.2009)
 
 
kulka 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 2529
Wysłany: 2012-06-24, 10:25   

:lol:
Samo życie!
To już kolejny lekarz, który nas julina zupełnie inaczej potraktował, no nie?
To też daje do myślenia...
_________________
*Nie ma przyjaciół, ani wrogów. Są tylko nauczyciele*
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu