FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zabajka 2 - turnus rehabilitacyjny
Autor Wiadomość
Zabajka2 
milczek

Wiek: 59
Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Złotów
Wysłany: 2012-08-12, 14:24   Zabajka 2 - turnus rehabilitacyjny

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci ZABAJKA 2 znajduje się w Złotowie woj. Wielkopolskie. Zajmujemy się rehabilitacja dzieci i młodzieży z wszelkimi dysfunkcjami układu nerwowego tj. mózgowe porażenie dziecięce, stany pourazowe, choroby metaboliczne, genetyczne, upośledzenia umysłowe i inne. Działamy już o 8 lat stale wzbogacając nasze doświadczenia, dzieci przebywające u nas na turnusach rehabilitacyjnych robią postępy zwiększając stopień swojej sprawności. Dla Was dla rodziców jest to ważne aby znaleźć miejsce gdzie jest wyraźny efekt rehabilitacji i nadzieja na poprawę w przyszłości. Na 2 tygodniowych turnusach całą wyspecjalizowaną kadrą ośrodka dajemy z siebie wszystko, wypełniamy maksymalnie czas planowanymi i dodatkowymi zajęciami, sprawiamy, że okres pobytu w ośrodku jest efektywny bez chwili nudy. Rekomendują nas setki rodziców, którzy wielokrotnie w każdym roku wracają do nas ze swoimi niepełnosprawnymi dziećmi, ufając nam. Na naszej stronie facebooka prześledzisz co się u nas dzieje, jak wygląda Zabajka 2 i w jak wspaniałym miejscu się znajdujemy, nasze zaplecze terapeutyczne, sale rehabilitacyjne i przebieg zajęć. Dokumentujemy każdy turnus, każde wydarzenia jak dodatkowe atrakcje, imprezy, występy, festyny, urodziny naszych podopiecznych, wejdź na stronę, polub i poznaj nas na facebook.com/Zabajka2
http://facebook.com/Zabajka2
Rodzice, którzy są od dawna z nami aktywnie wypowiadają się na temat ośrodka i chętnie opowiedzą na Wasze pytania. Na naszej stronie internetowej http://www.zabajka.home.pl znajdziesz wszystkie informacje na temat terminów turnusów rehabilitacyjnych, sposobu rezerwacji miejsc i planu zajęć.
Rozkład zajęć w trakcie turnusu rehabilitacyjnego w Zabajka 2

zapraszamy
_________________
Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Zabajka 2
77-400 Złotów, ul. Widokowa 1
http://facebook.com/Zabajka2
 
 
kulka 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 2529
Wysłany: 2012-08-27, 09:19   

Mój kolega był kilka tygodni temu w Zabajce. Jego córka wymaga rehabilitacji z racji stanu po długotrwałej chemioterapii i naświetlaniach guza mózgu.
Chwalił ośrodek, jako stawiający na nogi dzieci z MPD. Weronika także zrobiła ogromne postępy. Zajęcia przez cały dzień. Podobno ośrodek warty polecenia.

Od siebie dodam, że jest niedaleko pięknych Chojnic - miasta moich marzeń :tak:
_________________
*Nie ma przyjaciół, ani wrogów. Są tylko nauczyciele*
 
 
martas 
złotousty
martas

Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 24 Sie 2008
Posty: 3953
Skąd: Stargard
Wysłany: 2012-08-27, 09:26   

Kulka mamy jeszcze jeden wątek o Zabajkach tutaj
Są dwie Zabjki- jedna w Stawnicy, druga w Złotowie.
Ja z Hanią i AgnieszkaBJ z Marysią kończymy w środę turnus w Stawnicy. Dzieciaków z zD jest coraz więcej. Dla mnie przeświadczenie, że turnus jest odpowiedni tylko dla dzieciaków z problemami ruchowymi to bzdura, Hanka mimo, że chodzi fajnie się tutaj wzmacnia. Reszta zajęć też jak najbardziej na plus.
Wracamy do nich jak tylko udaje nam się uzbiera odpowiednią kasę ;-)
_________________
moja ekipa:
Hania 6.05.2008
Ant 15.01.2013
Szympans 17.01.2017
 
 
kulka 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 2529
Wysłany: 2012-08-27, 09:34   

Z Agnieszką kończycie w środę? No to świetnie. Uprzedź ją, że niebawem zadam jej wiele pytań ta różne tematy.
To która Zabajka jest koło Chojnic?? :-)
Kolega nie twierdził, że turnus jest odpowiedni głównie dla dzieci zaburzonych ruchowo, tylko wyraźnie był pod wrażeniem skuteczności pracy i jako dowód przytaczał przypadki dzieci spastycznych itp.
Jego córka wzmocniła się ruchowo, ale także stan mowy znacznie się poprawił. Nie mówiąc o treningu społecznym (półtora roku na onkologii :cry: ).
Pozdrawiam Was, kobiety :tak:
_________________
*Nie ma przyjaciół, ani wrogów. Są tylko nauczyciele*
 
 
martas 
złotousty
martas

Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 24 Sie 2008
Posty: 3953
Skąd: Stargard
Wysłany: 2012-08-27, 09:53   

A dziękujemy pięknie :* Kochana Obie Zabajki są koło Chojnic, bo leżą od siebie w odległości jakichś 5 km.
Ja też ciągle jestem pod wrażeniem ze Złotowem nie mam porównania, ale z tego co rozmawiam z różnymi rodzicami, to twierdzą, że tam dodatkowo jest basen. Jednak ta atmosfera i Ci ludzie odpowiadają mi bardzo i na tyle, żeby póki co nie szukać niczego innego :spoko:
Wyciągają dzieciaki konkretnie, Maryśka zresztą stanęła tutaj na nogi :tak:
_________________
moja ekipa:
Hania 6.05.2008
Ant 15.01.2013
Szympans 17.01.2017
 
 
kulka 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 2529
Wysłany: 2012-08-27, 10:18   

Czyli kolega był w Złotowie (basen). :tak:
_________________
*Nie ma przyjaciół, ani wrogów. Są tylko nauczyciele*
 
 
AgnieszkaBJ 
mruczek


Wiek: 50
Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-27, 19:16   Witam Zabajkowo!

kulka
oczywiście odpowiem na wszystkie pytania dotyczące Zabajki w Stawnicy czyli Zabajki 1 oraz na inne tematy jeśli będzie taka potrzeba.
Popieram martas- taka wszechstronna, systematyczna i zintensyfikowana stymulacja ma ogromny wpływ dla naszych dzieci, stymuluje ich rozwój nie tylko ruchowy!
A ponieważ mnie w Zabajce 1-było bardzo dobrze od pierwszego turnusu nie eksperymentowałam dalej.Podpisuje się pod martas- jestem pod ogromnym wrażeniem tego miejsca, a jak wiadomo atmosferę tworzą ludzie! Zatem- :brawo: :brawo: dla Zabajki 1 w Stawnicy!!!
_________________
Agnieszka-mama Marysi ur. 15.02.2009
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu