FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak poinformowano mnie o zD dziecka - Wrocław i okolice
Autor Wiadomość
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-08, 11:21   Jak poinformowano mnie o zD dziecka - Wrocław i okolice

Stowarzyszenie Bardziej Kochani poszukuje mam z Wrocławia i okolic, które mają za sobą nieprofesjonalny, pozbawiony empatii, traumatyczny sposób powiadomienia o zespole Downa dziecka. Osoby, które mają za sobą takie przeżycia i chciałyby o nich opowiedzieć (opowiedziana historia znalazłaby się w przygotowywanej przez Stowarzyszenie publikacji), spotkałyby się ze współrozmówcą w swoich okolicach.

Zainteresowanych proszę o kontakt: admin@zakatek21.pl (przekieruję Was do Stowarzyszenie Bardziej Kochani) lub bezpośrednio z Panem Andrzejem Suchcickim: bardziej_kochani@go2.pl.

Sprawa jest pilna! :-)

Dużo takich historii mamy opisanych na Zakątku, jest szansa opowiedzieć o nich szerzej - niosąc niejako kaganek oświaty ;-) gorącą zachęcam :tak:
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-10, 15:44   

Jako że z Wrocławia i okolic nikt się nie odezwał - prośba zostaje ponowiona, a obszar rozszerzony. Otóż:
Na Zakatku :arrow: w tym miejscu oraz :arrow: w tym dużo razy opisywaliśmy, jak nas potraktowano po porodzie, jak nieczuli byli lekarze, że są nieprzygotowani, uciekają przed pacjentkami, kiedy wystąpi problem, że używają słów, które ranią. Mamy szansę to zmienić poprzez opowiedzenie naszej historii. Zachęcam do podzielenia się swoimi przeżyciami :prosze:

Piszcie bezpośrednio do Pana Andrzeja Suchcickiego bardziej_kochani@go2.pl lub pośrednio do mnie admin@zakatek21.pl.
_________________
Monika, mama anielskiego Kubuli z zD (ur. 18.09.2005 - zm. 31.07.2006) , Ninki (ur. 16.02.2010 r.) i Lilki (ur. 4.02.2014 r.)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu