FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Lato w mieście
Autor Wiadomość
kabatka 
admin
Założyciel forum i Stowarzyszenia "Zakątek 21"


Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 28 Wrz 2006
Posty: 14639
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-11-01, 15:24   Lato w mieście

Stowarzyszenie "Bardziej Kochani" organizuje cyklicznie Lato w mieście. Przeczytajcie, jak w tym roku wyglądała ta akcja :-)

„Lato w mieście” 17–28 lipca 2006 r.
(Warszawa, Zespół Szkół nr 56, ul. Fontany 1)

Tegoroczne lato w mieście, wzorem lat ubiegłych zorganizowaliśmy w Zespole Szkół nr 56 przy ul. Fontany 1. Chociaż akcja trwała tylko dwa tygodnie, nie zabrakło w niej atrakcji. Oprócz częstych wypadów na basen młodzież podczas licznych wycieczek m.in. zwiedziła ciekawe wystawy w Pałacu Kultury i Nauki, karmiła zwierzęta w minizoo, zjeżdżała na zjeżdżalniach w Peppelandzie, brała udział w zajęciach warsztatowych w pizzernii, rozgrywała turnieje na kręgielni i obejrzała tegoroczne hity filmowe.



Na miejscu były zajęcia malarskie, dogoterapia, pogadanki z seksuologiem, turniej rycerski, strzelanie z łuku, nauka salsy, codzienne dyskoteki, a także liczne zajęcia sportowe (koszykówka, tenis stołowy, turniej rzutek itp.), których ukoronowaniem był wspaniały mecz piłkarski z udziałem kadry.





Wakacje w mieście zakończył, jak w latach ubiegłych, festiwal piosenki wakacyjnej, którego uczestnicy zebrali liczne nagrody.



W akcji udział wzięło 28 dzieci i młodzieży, nad którymi opiekę sprawowała kadra i grupa ponad 10 wolontariuszy.
 
 
kasia551210 
nawijacz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 1088
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-07-28, 21:22   

Ja w tym roku zapisałąm Bartosza na półkolonie na Czarnieckiego od 12 sierpnia przez tydzień niewiem jeszcze jak to bedzie, przede wszystkim jak przyjmnie to Bartosz. :-? Do Warszawy mamy 50 km , zamiaruje ze 2 dni ,,kręcić się po Warszawie i zwiedzać'' - ewntualnie robić zakupy. ;-) Pojadę tam również z córką Mają - będzie to równiez czas tylko dla nas tylko dwóch. :tak: :-)
_________________
Mama Bartosza z ZD lat 22 (01.010.1999) i córki Mai lat 24

,,Nie ważne, jak wyglądasz, liczy się, bowiem tylko to, co masz w sercu, a talent zawsze będzie wyżej ceniony od bogactwa i urody''
 
 
kasia551210 
nawijacz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 1088
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-08-13, 16:34   

Bartosz w tym roku uczestniczył w programie ,,Lato w mieście'' zorganzowane przez Stowarzyszenie ,,Bardziej kochani'' ale tylko w poniedziałek i wtorek tj. dziś nie chciał uczestniczyc w zajęciach i na wycieczki niechetnie chciał jechać, i postanowiłam zrezygnowac z wyjazdów bo od nas mam ponad 50 km tj. około 2 godz jazdy. ale spróbowałam go posłać i wiem że niechce i nie przynosi to żadnej korzyści dla niego. szkoda ;/ ;/ :cry: :-( . A może za duże miałam oczekiwania. Ale spróbowaliśmy i niemam sobie nic do zarzucenia. A pozostałym uczestnikom życzę miłych chwil z opiekunkami i kolegami/ koleżankami.
Nawet udało się go uchwycić.
( w niebieskiej koszulce w paski)

_________________
Mama Bartosza z ZD lat 22 (01.010.1999) i córki Mai lat 24

,,Nie ważne, jak wyglądasz, liczy się, bowiem tylko to, co masz w sercu, a talent zawsze będzie wyżej ceniony od bogactwa i urody''
 
 
groszek 
junior admin


Pomogła: 14 razy
Wiek: 60
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 16857
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-13, 20:48   

Kasiu pewnie by inaczej było gdyby był z kolegami z klasy , a tu obce środowisko i dla niego też pewnie spory wysiłek . Rano wstać 2 godziny w jedną, dwie w drugą...a zajęcia jak zajęcia może nie to co on lubi...
_________________
Dzieci groOszkòw
Marysia 36
Maciek i Kasia po 34
Marcin 31
Małgosia 29
Mateusz 25
Maksymilian 18 (17.06.2005)
 
 
kasia551210 
nawijacz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 25 Lis 2010
Posty: 1088
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2013-08-13, 22:01   

Właśnie do Ciebie dzwoniłam Ania by wpaść na kawę, niestety zadzwoniła opiekunka że Bartosz niechce jechać na wycieczkę i dałam spokój z wyjazdami na półkolonie ale spróbowaliśmy chociaż a jakbyśmy niespróbowali to bym nie wiedziała co i jak. :-(
_________________
Mama Bartosza z ZD lat 22 (01.010.1999) i córki Mai lat 24

,,Nie ważne, jak wyglądasz, liczy się, bowiem tylko to, co masz w sercu, a talent zawsze będzie wyżej ceniony od bogactwa i urody''
 
 
beny 
milczek

Wiek: 52
Dołączył: 06 Wrz 2013
Posty: 9
Skąd: wrocław
Wysłany: 2013-09-06, 15:18   

Miałem taki sam problem z synem . Wkonu wymiśliłem ze pojade z nim na ta kolonie żeby czuł sie bardziej swobodnie i zadziałało ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu