FB Portal   Downoteka   "Nowe" forum   Użytkownicy   Statystyki   Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd nad morze
Autor Wiadomość
Iwona K 
nawijacz

Pomogła: 1 raz
Wiek: 62
Dołączyła: 03 Lis 2006
Posty: 1021
Skąd: Konin
Wysłany: 2008-01-15, 23:03   Wyjazd nad morze

Dziewczyny i chłopaki oczywiście też,szukam fajnego miejsca na wakacyjny wyjazd nad morze.Nie będę mogła skorzystać w tym roku z turnusu PCTP w Mrzeżynie- nie odpowiada mi ze względów rodzinnych żaden termin.Ponieważ dla Wojtka wyjazd nad morze był niezmiernie korzystny, chciałabym powtórzyć go w tym roku znowu.

Szukam cichego w miarę miejsca,z laskiem,zjazdem na plażę dla wózków jak w Mrzeżynie,możliwością długich spacerów nad morzem i w lesie.Panorama w Jarosławcu odpada,za dużo ludzi.

Nie wiem,czy wypada to pisać,ale spróbuję,chyba na Zakątku nikt za to nie pogoni.Ktoś kiedyś w Dolinie Muminka podawał takie fajne miejsce polecając je szczególnie niepełnosprawnym ze względu na miłą atmosferę.Był to ośrodek bez dofinansowania,prywatny,ale taki też biorę pod uwagę.

I jeszcze jedno,ja mogę wyjechać tylko w pierwszej połowie sierpnia,może byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd.Dzieciaczki by miały towarzystwo i nam mamuśkom byłoby raźniej.

W swoich planach biorę też pod uwagę ośrodek w Mrzeżynie,na przeciw Bogdanki,w ubiegłym roku mieli wpis na dofinansowanie,w tym nie wiem,jeszcze nie dzwoniłam.
_________________
Mama Wojtka z zD ur.13 luty 2004
 
 
boszka59 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 2838
Wysłany: 2008-01-16, 09:04   

Masz jeszcze mozliwosc z BK. Ich turnus zaczyna się 26 lipca i trwa do 9 sierpnia. Organizowany jest w Mrzeżynie
 
 
Iwona K 
nawijacz

Pomogła: 1 raz
Wiek: 62
Dołączyła: 03 Lis 2006
Posty: 1021
Skąd: Konin
Wysłany: 2008-01-16, 09:19   

Boszka,dzięki za namiary,a nie wiesz w którym ośrodku to robią i kiedy należy się z nimi w sprawie turnusu skontaktować ?
_________________
Mama Wojtka z zD ur.13 luty 2004
 
 
boszka59 
złotousty


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 2838
Wysłany: 2008-01-16, 09:51   

Turnus jest w SUSie . Fajny ośrodek, przyjazny. Kontakt jak najszybcij z BK , najlepiej z Ewą Suchcicką.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna fixing Program do sklepu